Wpis z mikrobloga

Tak się w-------m jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znalezisko na r/europe żeby zobaczyli dlaczego z Polską jest jak jest, dlaczego tak dużo osób myśli, że Art 7 to tylko wzmacnia Polskę.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/7l7wa3/this_is_how_polish_television_looks_like/
#neuropa #polityka
Reepo - Tak się w-------m jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znale...

źródło: comment_hMDlmjOzjENcfaF5XVVAdiRN88AC9arx.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: 130 tysięcy w kilka godzin xD Zaraz przebijesz oglądalność TVP! Szykuj się na pasek w dzisiejszych wiadomościach o "antypolskim internaucie donoszącym na własnym kraj" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuję.
  • Odpowiedz
1) haha nic tym nie zmienisz. No tak. Reepo tym postem chce cofnąć decyzję PiSu, odpartyjnić TVP i jeszcze poprawić pogodę w Polsce,


@appylan: Jeszcze mu zarzucają, że "pomaga PO". Bo @Reepo powinien przed tym tłumaczeniem przedstawić kompletny program polityczny i założyć partię, albo przynajmniej ruch Reepo 17.

Jeszcze by się tłumaczenie ostatniego smolenskiego przemówienia Kaczyńskiego przydało.
  • Odpowiedz
@zesraIem_sie_i_smierdzi: idk coś się spieprzyło, mam chyba problemy czasami jak jakiś dysortografik, często trafiają mi się słowa, które mają przełożenia 1 do 1 na angielski i nie myślę. Idk, chyba czas się podszkolić znowu, bo po dzisiaj trafiła mnie trochę żenada :/
  • Odpowiedz
oni się do TVN rzucają że coś powiedzieli


@GreatDay: tak naprawdę to się rzucali też za to że tvn nic nie mówił xD za to że pokazali zeszłoroczną rozróbę w sejmie ale tego nie komentowali. Ta cała kara dla tvn była m.in. za to
  • Odpowiedz
@Reepo: ciekawa dyskusja na Reddicie, jesteśmy stawiani w jednym rzędzie z Rosją i Węgrami, o to chyba chodzi obecnemu rządowi XD ja p------e to wszystko to jest jakiś nieśmieszny żart i jest mi cholernie przykro, tym bardziej, że PIS będzie miał tę 2 kadencję
  • Odpowiedz
@Reepo: piękne jest to jaki ból d--y mają pisowskie trolle o własną propagandę. W Polsce to jest jedyna najprawdziwsza prawda, ale za granicą to już wstyd? Czemu, skoro to ponoć prawda jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zadalem kiedys sobie trud i pytalem klientow co sadza o Polsce i Polakach. Glownie Brytyjczykow ale nie tylko, bo Londyn to spory mix.


@benzdriver: I co, myślisz że ktoś by Ci odpowiedział że nimi gardzi? Przecież anglosaska kultura uwielbia uprzejmość, jakiekolwiek rezultaty zebrane w ten sposób nie są miarodajne.
  • Odpowiedz
@GhoulPolonofag powiedzialem, ze to tylko moja obserwacja.
Jestem tu ponad 7 lat i jakos nie czuje, zeby ktos mna pogardzal szczerze mowiac.
Skad ten wniosek, ze Brytyjczycy gardza Polakami? Masz / miales takie odczucia mieszkajac w UK?
  • Odpowiedz
@Reepo: Szanuję mocno. Czekam na materiał w Wiadomościach TVP o Twoim submissionie. Przykładowe paski, które możecie wykorzystać:

1. O Polsce mówi się na całym świecie!
2. Polityka rządu wkracza na arenę międzynarodową.
3. PiS podbija Internet.
4. Popularność i rozpoznawalność rządu
  • Odpowiedz