Wpis z mikrobloga

Tak się #!$%@?łem jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znalezisko na r/europe żeby zobaczyli dlaczego z Polską jest jak jest, dlaczego tak dużo osób myśli, że Art 7 to tylko wzmacnia Polskę.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/7l7wa3/this_is_how_polish_television_looks_like/
#neuropa #polityka
Pobierz Reepo - Tak się #!$%@?łem jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znale...
źródło: comment_hMDlmjOzjENcfaF5XVVAdiRN88AC9arx.jpg
  • 179
@Holenderski_Ser: #!$%@? nie dają, ale pośmiać się mogą a nuż jakieś dobre polish jokes im się przypomną. Ostatni news co się tak wybił był o zlocie faszystów 11 listopada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast ci co dają #!$%@? trzęsą tym grajdołkiem. Konsekwencje nie trudno przewidzieć. Jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku.

Nom jedynie 22 razy mniej popularny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Holenderski_Ser: I znowu się zachować nie potrafisz... Widzę że bez możliwości kasowania wpisów dyskusja kiepsko ci idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polish jokes to są wojowniczy patrioci na uchodźctwie co żerują na dobrobycie wypracowanym przez innych. Euraski mają trochę lepszy kurs od patriotyzmu co nie?((oo))

Plot twist: Nie jestem Polakiem.
@Towarzysz_Moskwin no to współczuję Ci słabego życia skoro zajmujesz się naszymi sprawami.

Oczywiście że euraski mają dobry kurs. Mogę sobie pozwolić na dosyć dobry samochod... Z dziewczyną będziemy mieli mieszkanie na własność cudownie spłacone za 3 latka w Warszawie... kursy też porobione. 3 języki oprócz polskiego w małym palcu plus krzywy ale progresywny holenderski w drodze. Holenderski sama firma mi załatwiła. Tak nas nienawidzą i traktują jako przesuwaczy palet na magazynie. Ja
@Holenderski_Ser: W takim razie gratuluje osiągnięć na miarę polskich możliwości. Bogactfo i lechicki etos pracy wprost emanuje z twojego postu. Prawdziwy człowiek sukcesu z ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jako biedny szaraczek sprzątam chwilowo bajzel po rodzinie w kraju nadwiślańskim jak skończę to zda się paszport i tyle będziecie mnie widzieć.

Tak nawiasem mówiąc zajebista robota musi być że 3 lata na jakieś mieszkanie na wygwizdowie
@Holenderski_Ser: Widzę że dobry w zgadywanki jesteś to nie będę ci psuł zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dumny to ty kolego możesz być ze swojego zajebistego kraju z którego musiałeś spylać żeby osiągnąć poziom życia średnio rozgarniętego Holendra. Z takimi talentami strasznie się marnujesz chłopie na tym zachodzie. XD