Wpis z mikrobloga

@Reepo: Donosisz na własny kraj za granicą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech tylko TVP się dowie. Dzisiejszy pasek grozy będzie o Tobie: "Zdradziecki zwolennik totalnej opozycji knuje przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi dobrej zmiany"
  • Odpowiedz
@Reepo: :D pomyliłem się o +232 punktów i -39 komentarzy
Kolejne szacunki:
17:00 ; 21 250 punktów; 3900 komentarzy
18:00 ; 23 300 punktów; 4400 komentarzy
;)
  • Odpowiedz
@Reepo: Mistrzu, biorac pod uwagę jaką skale to osiągneło. Aż chciałbym ci dać medal ( ͡º ͜ʖ͡º) Najlepsze że hejtuja ciebie ci, którzy sami na własnym podwórku tej propagandy zaciekle bronili ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Reepo żałosne w #!$%@?. Powinniśmy ten rząd wywieźć na taczkach sami, a nie jak #!$%@? płakać całemu światu. Żenujące, propagandowe zagranie. Kilka razy gorsze od pisowskich Co chcesz osiągnąć? Żeby przyszli i nam znów "pomogli"?
  • Odpowiedz
@Reepo: pisiorem nie jestem, podobać ich polityka mi sie tez nie podoba... ale mam nadzieje ze rownież zrobisz kilka tekstów o tym jak było w PL przed PiS? Pobicia, przejęcia kamienic, tusek z ambergold i cała śmietanka polityki? Bo wiesz ze teraz sprawiłeś ze w Europie zwykli lidzie sobie mogą pomyśleć ze u nas jak w Korei północnej a totalna opozycja ma racje...
  • Odpowiedz