Wpis z mikrobloga

Tak się w-------m jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znalezisko na r/europe żeby zobaczyli dlaczego z Polską jest jak jest, dlaczego tak dużo osób myśli, że Art 7 to tylko wzmacnia Polskę.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/7l7wa3/this_is_how_polish_television_looks_like/
#neuropa #polityka
Reepo - Tak się w-------m jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znale...

źródło: comment_hMDlmjOzjENcfaF5XVVAdiRN88AC9arx.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze są nasze #4konserwy, które za atak na Polskę uważają przetłumaczenie słowo w słowo pasków z TVP i pokazanie ich bez wielkiego komentarza.

Skoro pokazanie tego co TVP serwuje codziennie w wiadomościach uważacie za wstydliwe dla Polski, to chyba wina leży po stronie TVP, a nie @Reepo
  • Odpowiedz
@whiteglove: To że Anglicy przywykli że połowa świata kaleczy im mowę to jedno, ale jak przedstawia się szerszemu gronu odbiorców cokolwiek w obcym języku to niech będzie to bez błędów! No hyba rze nie masz nic pszeciwko rze fszyscy bendziemy kaleczyc jenzyki.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: nie usunąłem wszystkich negatywne, usunąłem dokładnie dwa oczywistych trolli, którzy nie wnoszą nic do dyskusji poza hasełkami propagandy PiS
  • Odpowiedz
@atteint: Już nie płacz. 3/4 postów napisanych reddicie zawiera błędy gramatyczne i językowe. Nikt tam o to nie daje j-----a, tylko czasem ktoś poprawi, za co autor mu dziękuje i tyle.

To nie jest miedzunarodowa konferencja naukowa, tylko reddit. Wiem, że znasz język i jesteś kimś, ale nikogo w redditowej społeczności to nie obchodzi.
  • Odpowiedz