Wpis z mikrobloga

@Reepo plus ze Ci sie chcialo:)

Tyle tylko, ze nikogo kto nie jezyka polskiego nie obchodzi co sie dzieje miedzy 'nysomiodrom a bugiem'.
A jak nawet obchodzi, to ma tlumacza w swoim gabinecie... xD
#pdk
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji oczywiscie, ze wiedza. Zadalem kiedys sobie trud i pytalem klientow co sadza o Polsce i Polakach. Glownie Brytyjczykow ale nie tylko, bo Londyn to spory mix.
I generalnie znakomita wiekszosc z nich miala bardzo dobre zdanie o Polakach. Bo Polacy im domy remontowali, samochody naprawiali, pakowali prezenty w sklepie, zajmowali sie ich dziecmi etc. I byli zadowoleni z nich.
Rownie dobrze sie o Polsce jako kraju wypowiadali. Byli tacy, ktorzy
  • Odpowiedz
@obserwatorzwiezy: oh oh jak mi ciebie żal, mój rząd to nie jestem ja i nie jest to Polska, a główne wydanie wiadomości jest ogólnodostępne więc można przetłumaczyć dla ludzi spoza Polski, spieprzaj na drzewo propagandzisto chcący alienacji Chrystusa Narodów
  • Odpowiedz
@Reepo: Oj, ale jak już się zabierasz za takie pokazywanie światu, jak jest w TVP to chociaż zrób to porządną angielszczyzną. Przecież tego się nie da przeczytać bez ruskiego akcentu w głowie.
  • Odpowiedz
@Reepo: HURR DURR ANTY-POLAKU DONOSISZ ZACHODNIM ANTY-POLSKIM MEDIOM! TUSK-STYLE ITD.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS. w sumie zastanawiam na ile ludzi sie łapie na tą tanią propagandę- a ile ludzi ogląda to gówno ironicznie
  • Odpowiedz