Wpis z mikrobloga

Tak się w-------m jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znalezisko na r/europe żeby zobaczyli dlaczego z Polską jest jak jest, dlaczego tak dużo osób myśli, że Art 7 to tylko wzmacnia Polskę.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/7l7wa3/this_is_how_polish_television_looks_like/
#neuropa #polityka
Reepo - Tak się w-------m jak zobaczyłem nagłówki #tvpis z wczoraj, że zrobiłem znale...

źródło: comment_hMDlmjOzjENcfaF5XVVAdiRN88AC9arx.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Ja rozumiem, że można nie przepadać za PiSem, że media publiczne są przez władzę wykorzystywane propagandowo. Ale jest na to sposób. Mediów nie oglądać, a w wyborach głosować na inych. Zmobilizować większość, która nie chodzi na wybory, przekonać do innej partii. Problem w tym, że nie ma drugiej takiej partii w PL, która jest realnym zagrożeniem dla PiSu. PO po 8 latach afer i kłamstw już nigdy nie wróci
  • Odpowiedz
@Reepo: ładnie przetłumaczone, ponad 6000k upvote, widać że jednak ludzie potrzebują tego typu informacji. W komentarzach użytkownicy z niektórych krajów np. Węgier piszą, że też media srają na EU, Sorosa itd i też nie jest kolorowo z taką propagandą pseudo-patriotyczną która nakręca spiralę dla danej partii.

Dodam od siebie jedynie że paski wybrałeś dosyć lajtowe, brakuje mi tych w stylu:
- nasza gospodarka leci w górę niczym Elon na Marsa
  • Odpowiedz
@banana_phone: O właśnie, jak tutaj powinno być, ciężko było mi wymyśleć jak przetłumaczyć złodziejska reprywatyzacja, dla mnie najbliższa była wersja z thieving :|
  • Odpowiedz
na tym polega wolnosc slowa w demokratycznym kraju ze sobie usune co mi nie pasuje, to robi z Ciebie tylko kolejnego propagandziste


@Mrbimbek: Tak, na tym polega wolność słowa. Ty masz prawo powiedzieć co chcesz bez ryzyka ukarania za to ze strony rządu.

Wolność słowa jednak nie zapewnia Ci prawa do tego by inni chcieli słuchać twoich wypowiedzi i chcieli je mieć w swoich serwisach/wątkach/postach.
  • Odpowiedz
@opo92: właśnie IMO dobrze, że to nie jest best of, tylko wczorajsze wydanie - ciężko zarzucić manipulację, kiedy to prawie wszystkie paski z jednego wydania
  • Odpowiedz