Wpis z mikrobloga

troche smutno. Zawsze w takich sytuacjach jestem w szoku, bo szybko przywiazuje sie do ludzi. Nie lubie zmian i niespodzianka w takiej postaci, jest niemila, bo nagle okazuje sie, ze znajomość nie była bezinteresowna.


@Lusca: a ty jestes bezinteresowna? podchodzisz do znajomosci z powodu co moglabys zaoferowac innym czy jednak czy ktos jest zabawny fajny, inteligentny, zrozumiały, fajnie sie z nim spedza czas i myslisz co od siebie tobie da? co
@Faraday:
fakt babska psychika, ale zupełnie nie w kontekście o jakim piszesz. Znajomy opowiadał, że jak jego ojciec w latach 90- tych kończył studia, to będąc na 5 roku dziewczyny, które nie miały faceta rwały do niego z prawej i lewej bo powstała przed nimi smutna perspektywa końca studiów, powrotu do domu i braku chłopa.

Kobitki zbliżające się do 30- tki dostają #!$%@? na punkcie znalezienia faceta i wyjścia za mąż.
@Emdeka: Nie sposób nie przyznać Ci racji, musisz uznać, że to, co napisałem, też ma sens. Trochę z innej strony, ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Babom tuż przed 30 odbija, choć ja jakoś szczególnie tego nie zauważyłem. Chociaż...

Koleżanki i wszyscy znajomi zakładają rodziny, rodzą dzieci, a one wciąż są same. Dla baby nie mieć faceta = być gorszą od innych.

Oczywiście to wszystko nie dotyczy