Wpis z mikrobloga

@wylacze_na_amen: u mnie nawet nie wiem na co się ślinią, bo mam w sumie całkiem zwyczajne życie, ale natężenie napalonych równolatek wzrosło odkąd mam trochę młodszą dziewczynę xD

Tylu komplementów na swój temat nie nasłuchałem się chyba nigdy.
  • Odpowiedz
Płot twist: to zupełnie nie jest prawda, zmyśliłeś to dla plusów. Twoje życie to pasmo porażek włącznie z twoimi młodzieńczymi podchodzi, a twoje równolatki odniosły życiowe sukcesy z LEPSZYMI facetami
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: Absolutnie się z Tobą zgadzam.

Babska psychika działa dokładnie tak, jak dziecięca -" jeśli inne dziecko coś ma, to ja też chcę".
Zobaczyły, że chłopak może mieć młodszą i atrakcyjniejszą od nich. To oznacza, że nie jest jakimś stulejem, bo skoro młodsza go chce...
W takich sytuacjach włącza im się sygnał "chcę
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: 27lvll i chociaz jestem sam to tez zauwazylem wzrost odnowionych kontaktów z rówieśniczkami. Wydaje mi się że boją się kategorii 30letnich singielek z kotem do której powoli wpadają przez lata wybrzydzania (chociaż to jest jak z paleniem, gdy już wpadną to udają że to ich wybór i tak lubią).
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: norma xD zawsze jak facet sie zejdzie, to nagle pojawiaja sie waleczne sępy krążące nad nim.
Z moim facetem tak bylo, a ze mna na odwrot - moment jak się zeszlismy potraciłam wszystkich kumpli, którzy nie byli jego kumplami. Takie życie (,)
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: Ślinią się, bo zegar biologiczny tyka. #!$%@?ć szlaufy maczetami. Jak będą jeszcze pisać to powiedz, że szukasz młodszej ponieważ chcesz być na jednolitym progu w aspekcie dojrzewania, a jak wiadomo i to jest potwierdzone naukowo kobiety szybciej ogarniają się niż faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz