Wpis z mikrobloga

@Emdeka nie rozumiem o co wam chodzi xd jakbym był 20 letnia dupą to też bym wolał Sie pobawić a nie szukać męża xd tak samo faceci nie chcą się wiązać, żenić w tym wieku. A potem dojrzewają przychodzi czas na rodzinę xd i prawda jest taka że 30 latki to najlepsze żony, matki. Bo młodsze to będzie taka kura domowa i już nic z niej nie będzie. Mój brat ma taka
@ciachostko: no miałem, kiedyś też odpaliłem jedną dziewczynę, czego po dwóch latach żałowałem, ale wtedy miałem raczej imprezy i kumpli w głowie, a jak dziewczyny to latawce z barów

@ZiemniakZCebulandii: no bo tak trochę jest. Kobieta w wieku 20-24 lat ma nie wiadomo jakie mniemanie o sobie i swojej atrakcyjności. Jak wtedy do nich podbijałem to nie wydawały mi się poza moim zasięgiem, bo to były takie zwykłe, ładne i
@RustyJames
czy ktos im to prawo odbiera? chca aie bawic to sie bawia, tu chodzi ze im starsze tym bardziej zdesperowane. czym innym jest swiadomy slub w wieku 30 lat a czym innym szukanie w tym wieku partnera na sile.
@Emdeka szukają partnera po prostu. Jak Ci się laska nie podoba to powiesz ze zdesperowana, jak komuś się spodoba to się będzie z nią umawial i mu się będzie podobało. Ileś razy byłeś odrzucany przez laski, a ona sobie pewnie pomyślała co za desperat, albo nieudacznikxd a innej się spodobasz to inaczej będzie gadała. Dajmy żyć kobietom, żeby one dały żyć nam. Oczywiście nie jestem za tym żeby kobiety dawały byle komu