Wpis z mikrobloga

@rzym3k: to nie jest moja pierwsza dziewczyna, wcześniej też nie narzekałem na jakieś tam zainteresowanie, ale interesowały się mną nie te, które chciałem xD
@nevif1337: wczoraj się odezwała jedna na facebooku, wcześniej na instagramie po tym, jak wrzuciłem zdjęcie z moją dziewczyną i bezczelnie kilka razy nazwała ją moją koleżanką
@Nova24: 96
Nie rozumiem w czym problem. Wcześniej nie byłeś dla danej osoby atrakcyjny - teraz przez to, ze masz więcej środków jesteś pewniejszy siebie, lepiej wyglądasz (odżywiasz, ubierasz etc) i parę innych rzeczy, które się z tym wiążą - tym podwyższyłeś swój rating.

Wolałbyś dostać kosza od takich osób jeszcze raz? Bardzo dobrze, ze tak to działa :)
@Emdeka: zmuszony jestem przyznać rację. I tego się obawiam. Mój target, z racji wieku (37), to 30+, bo 20+ raczej takim dziadkiem zainteresowane nie będą (chociaż są wyjątki, ale wiadomo). A 30+ to czasem desperatka, która szuka kogoś, z kim mogłaby doprowadzić do przekazania swojego materiału genetycznego (czyli kolokwialnie mówiąc, urodzić dziecko). A ja jestem niedojrzały (i chyba pod tym względem nie dojrzeję nigdy) i nie chcę być tatusiem.
@ViennaWaltz: wiara w drugie połówki, paranormalne rozumienie się bez słów, to że partner powinien zaakceptować cię jaką jesteś i nie powinniście pracować nad zmianami nad sobą oraz że seks i miłość są ściśle powiązane i muszą być cały czas płomienne - takie poglądy to powód wielu rozwodów i rozczarowań.
@Mack_Lanegan: " wczoraj się odezwała jedna na facebooku, wcześniej na instagramie po tym, jak wrzuciłem zdjęcie z moją dziewczyną i bezczelnie kilka razy nazwała ją moją koleżanką" haha dobre. No to tym wpisem zmieniasz wszystko. Muszę Ciebie zmartwić. One na Ciebie wcale nie lecą. Są po prostu plotkarami i tyle. Zobaczyły Ciebie z młodszą i zrobiły między sobą sensacje tygodnia. Teraz każda pisze by wybadać czy serio to Twoja dziewczyna, ile
Oj znam to uczucie Mireczku. Klasowe gwiazdy wygasły i zastąpiły je Karyny +30 kg nadwagi. Ostatnio jak byłem w Polsce to spotkałem jedna w galerii jako obsługę w spożywczym. Nie mogę doczekać się jakiegoś spotkania klasowego bo najpiękniejsze jest to jak role się odwracają