Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami śni mi się, że gdzieś na świecie istnieją dziewczyny które nie są atencyjnymi kvrwami, nie lecą na hajs, nie zgrywają księżniczek, nie zdradzają, są inteligentne, nie puszczają się, nie wstawiają gołego dupska w internety i nie patrzą na każdego z góry i z pogardą, bo szanują innych ludzi. Oprócz tego wygląd nie jest dla nich jedynym wyznacznikiem wartości ludzkiej i sensem ich życia jest coś więcej niż tylko impresski i żeby wyruchać się z co bogatszym/przystojniejszym alvaro bo hehe emocje.
Następnie się budzę i w tempie ekspresowym uświadamiam sobie, że takie istnieją, ale jedyne miejsce gdzie występują to sen/wyobraźnia, a nie świat realny.
#tfwnogf #przegryw #rozowepaski #wyobraznia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie liczy się wygląd bla bla bla... A dla ciebie się nie liczy ? Myślę że, brzydka i zaniedbana na pewno da ci szansę. Jestem ciekawa ile ty robisz w swoim życiu żeby kogoś znaleźć ? Siedzisz w internetach i narzekasz ? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz