Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami śni mi się, że gdzieś na świecie istnieją dziewczyny które nie są atencyjnymi kvrwami, nie lecą na hajs, nie zgrywają księżniczek, nie zdradzają, są inteligentne, nie puszczają się, nie wstawiają gołego dupska w internety i nie patrzą na każdego z góry i z pogardą, bo szanują innych ludzi. Oprócz tego wygląd nie jest dla nich jedynym wyznacznikiem wartości ludzkiej i sensem ich życia jest coś więcej niż tylko impresski i żeby wyruchać się z co bogatszym/przystojniejszym alvaro bo hehe emocje.
Następnie się budzę i w tempie ekspresowym uświadamiam sobie, że takie istnieją, ale jedyne miejsce gdzie występują to sen/wyobraźnia, a nie świat realny.
#tfwnogf #przegryw #rozowepaski #wyobraznia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27
  • Odpowiedz
#!$%@? chłopie. Tak było, jest i będzie. Nic na siłę. To, że kobieta jest jakaś super wrażliwa i emocjonalna to zwykły stereotyp. Tak samo jak to, że mężczyźni to gnoje które tylko ranią. Mam wrażenie czasem, że jest odwrotnie. Nie pamiętam abym w czasach licbazy czytał emocjonalny wiersz jakiejś autorki, która wzdycha do jakiegoś ukochanego mężczyzny. To faceci się wieszali z miłości. Dziurwy miały to w upie.
  • Odpowiedz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania panie ElfickiKat xD moja siostra, moje przyjaciółki, moje znajome z liceum, z gimnazjum, na studiach. Takich jak wy opisujecie, czyli debilek znam może kilka i po prostu nie utrzymuje z nimi kontaktu. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz