Wpis z mikrobloga

Czytając wpisy spod tagu #przegryw #tfwnogf i ##!$%@? oraz #stulejacontent można dostać niezłego raka, oraz dowiedzieć się wielu „interesujących” rzeczy. Tak wiec pamiętajcie o tym ze:

1. Wychowałeś córkę zgodnie z jakimiś wartościami, i nie daje dupy pierwszemu lepszemu przegrywowi?- Gratulacje, właśnie zostaliście cuckami, a wasze córki to księżniczki bo he he im się należy.
2.Postawiliście swojej dziewczynie kolacje/kupiliście jej cokolwiek- Gratuluje! wlasnie zostaliście beta bankomatami! wiecie he he afta szmaci, beta płaci itd.
3. Broń Boże pod żadnym pozorem nie śmiej nawet wstawić się za dziewczyna wyzywana przez agresywnych stulejek od qrew i szmat, bo zrobią z Ciebie „białorycerzyka” i ogólnie nazwa Cię zdrajca męskiej rasy.
Przytaczając pewne nazwy takie jak „beta bankomat” aż musiałem robić przerwę na rozchodzenie tego zażenowania po pokoju, wątpię żeby ktoś pisał takie rzeczy na poważnie, na pewno nie ktoś, kto chociaż raz był w normalnym związku (co dla tych ludzi spod wyżej wymienionych tagów, jest życiowym marzeniem nie do osiągnięcia).
#shitwykopsays #bekazpodludzi
  • 44
  • Odpowiedz
@Ostatni_Stulejmanin: Bo to prawda, jesteś agresywna stuleja i na dodatek mega hipokryta, bo mnie wyzywasz od trolli a sam baitujesz w co drugim wpisie. No ale czego się spodziewać po #!$%@? z vikopu, którego życiowa wartością jest nienawiść do kobiet oraz „normictwa”.
  • Odpowiedz
@Smakoshh:
wytłumacz mi panie #!$%@? co się stanie z naszą cywilizacją jeśli z roku na rok będzie się rodziło coraz mniej dzieci? Co się stanie jeśli trend 1.4 dziecka na rodzinę się utrzyma? I czym spowodowane jest to, że większość kobiet była w jakimkolwiek związku a mnóstwo mężczyzn nie było?
  • Odpowiedz
@Smakoshh: @fishery: @riley24: cóż za dogłębna analiza... Czym różni się wasze generalizowanie od tego co robią Mirki pod #tfwnogf #stulejacontent #przegryw? Odpowiadam - niczym.

#shitwykopsays

Chociaż prawidłowo otagowane.

Generalnie zabawne jest to że co miesiąc, dwa daje się zauważyć zmianę aktualnego trendu i powstaje nowy pomysł na wytłumaczenie "dlaczego jesteśmy #!$%@?" (obecnie jest to niż demograficzny).

@
  • Odpowiedz
  • 2
@Smakoshh: Zapomniałeś o tym, że poświęcając chwilę wolnego czasu albo jakiś mało ważny plan dla dobra różowego od razu zmieniasz się w "największą #!$%@? spod pantofla" ;)
Tu masz ją #!$%@?ć najlepiej i ona musi znać swoje miejsce, bo jak się baby nie bije to wątroba gnije xD
  • Odpowiedz
@Smakoshh: pytanie po co przeglądasz te tagi? Ja na mirko codziennie, głównie przeglądam gorące i nic takiego nie widzę. Jak już coś jest o szmatach i beta bankomatach to jeszcze nie widziałem, żeby powodem było kupienie czegoś swojej dziewczynie czy zwyzywane niewiniatka. Księżniczki i kobiety które się cenią to dwie różne grupy zazwyczaj.
  • Odpowiedz
@Smakoshh:
wczoraj

Taka Niemka w przeciwieństwie do Polki, nie patrzy na pieniądze i nie szuka bankomatu, bo sama zarabia na tyle dużo, by być niezależną wiec jeśli sam jesteś w stanie się utrzymać w Niemczech, to żadna Niemka nie wytknie Ci ze za mało
  • Odpowiedz
@Smakoshh według stulejek związki to tylko dla A L P H A top 5% (kiedyś było 20 i 10 ale wymagania Polek jak kurs bitcoina, wiecznie do góry)

Tylko jakoś tego wokół siebie nie widzę. Pierwszy lepszy kolega z pracy? 110 kilo żywej wagi, bebzol taki ze hej, od wege żarcia woli wielkiego kebixa z sosikiem Al-Kaida, a od pobytu na siłce - partyjke w dark soulsy na pleju. Nie jest
  • Odpowiedz