Wpis z mikrobloga

Zauwazyliscie ile jest gimbazy na mirko, hejtującej wyroby tytoniowe i dobre trunki wyskokowe? Kobieta wrzuciła zdjecie swojej lodówki z 3 napoczętymi butelkami i stuleje ją zjechali od alkoholikow xD wyjmijcie kijeczki z dupek - jak wy nie potraficie sie bawić to nie znaczy ze kazdy tak ma. #a-----l #przemyslenia #bekazpodludzi
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inaczej na świecie byłaby prohibicja


@PomidorovaLova: to dobitnie pokazuje, że niewiele rozumiesz. Prohibicji nie ma, bo nie działa. Ludzie wolą się zatruwać narkotykami kupionymi od złoczyńców niż robić coś pożytecznego. Zabawa nie ma z tym nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: cytując klasyka 'bo im tylko o to chodzi, żebyś sam sobie szkodził,żebyś sam nie mógł myśleć, żebyś sam nie mógł chodzić.' Alkoholizm to jeden z największych raków zżerających ten naród. Tam gdzie wprowadzono prohibicję np. Skandynawia, tam szybko zbudowano potęgi ekonomiczne. Nic poza lampkę dobrego wina (którego w pl prawie się nie pija) raz na jakiś czas, nie jest zdrowe. Pamiętam takiego wuja, niedawno zmarł- alko mu kompletnie wyżarł
  • Odpowiedz
to są twoje subiektywne odczucia na temat używek. Twoje i innych dziwnych ludzi tutaj - to nie znaczy że takie są fakty. Gdyby bez alkoholu ludzie bawili sie lepiej to by nie piwkowali w kązdy weekend.


@PomidorovaLova: Serio, napisz książkę. Będzie to hit roku!
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: a fajki sprzyjają przedczesnemu starzeniu sie skóry, ładnie po kobietach szczególnie widać bo mają cieńszą. Poza tym niepłodność, wzrost kortyzolu przez co człowiek jest bardziej znerwicowany i rośnie skłonność do otyłości brzusznej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: twoje patologiczne mądrości gloryfikujące a-----l i palenie fajek powinny być wystawiane jako przykład s-----------o od nałogów mózgu i pokazywane dzieciom na zajęciach pt. "jak nie powinno wyglądać wasze życie"
  • Odpowiedz
@jestem_na_dworzu: ale ja nie musze pisać książki zeby znac swoje argumenty. Takie argumenty z twojej strony jak "Nie i c--j." to sobie pan wsadz w dupke obok swojego kijeczka. Moze miales dziecko jakies zle doswiadczenia w domu, moze starzy przepijali twój hajs z komunii nie wiem. Ale nie kazda osoba spozywajaca a-----l to alkoholik i ludzie sie lubią bawić bez niego. A jak myslisz inaczej to przynajmniej nie wyciagaj tych
  • Odpowiedz
Takie argumenty z twojej strony jak "Nie i c--j."


@PomidorovaLova: xDDddd to, że nie znasz podstawowych faktów to zauważyłem, jak również to, że nie ma sensu ich przedstawiać bo i tak nie zrozumiesz. Może kiedyś pójdziesz po rozum do głowy, ale to pewnie już po studiach.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: każdy żyje jak mu się podoba ale jeżeli przyjemność ci sprawia picie alkoholu i uważasz bycie n-----------m i skacowanym na nastepny dzien za normalne to znaczy ze gdzies zabłądziłaś i już masz poprzestawiane w bani, są naprawdę ciekawsze rzeczy do roboty niż chodzenie pod wpływem i dawanie d--y, przynajmniej tyle że rozumiesz że bez alkoholu mozna się bawić, to już jakiś plus.

śmieszy mnie jak nazywasz nagonkę na a-----l
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: gdybym mógł to bym ci dał milion plusów. A-----l i fajki zaczynają się w gimbie. Gimbusy paląc i pijąc a-----l robią z tego niewiadomo co i myślą że są dorośli. Niektórym to zostaje gdy dorosną i rzucają teksty typu że bez alkoholu nie ma zabawy.
  • Odpowiedz