Wpis z mikrobloga

Mały update.
W tydzień się dużo nie zmieniło więc myślę że będę robił te update`y jak będzie jakaś większa zmiana XD
Na ten moment waga trzyma się 78,5kg, w pasie 97 ale tak na poważnie zacząłem 5 dni temu.
W poniedziałek zacząłem pierwszy trening bo umówiłem się ze znajomym trenerem na pokazanie mi całego rozpisanego treningu (3 dni po 6 ćwiczeń mam) niestety po środowym treningu #!$%@?ą mnie tak łapy że lewej ręki to nie mogę wyprostować od wczoraj XD i dziś musiałem przełożyć ćwiczenia na sobotę, chyba że nie przejdzie to na poniedziałek.
Co do diety, to nie nazwałbym tego dietą XD Bo #!$%@? więcej, tak że nie mam siły na zjedzenie wszystkiego ale michę trzymam.
Jak teraz widzę np 125g kurczaka na talerzu to co to jest? XD tyle co kot napłakał ale do tego np jest 500g ziemniaków do tego 200g warzyw i to już mam problem zjeść XD a wcześniej to zawsze się te 2-3 kotlety zjadło z 80g ryżu z małą ilością warzyw i elo potem jakiś pączek, kilka tostów wieczorem do programów na TVN z wykopkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc teraz jem dużo więcej patrząc na objętość ale kcal mniej.
Na pewno problem z jedzeniem mam taki że późno śniadanie zaczynam, jakbym je jadl o 7-8 rano to by problemu nie było ze zjedzeniem wszystkiego, ale powoli się przestawiam na poranne wstawanie. Na razie wstaję o 10 co już jest sukcesem XD
Wczoraj trochę mnie zmartwił @Kasahara informując że do wakacji nie będę wyglądał #!$%@? tak jak chce XD (ogolnie będziemy celować w tym roku w 10-12% BF), że większość tych przemian osób w internecie w 3 miesiące to osoby z kilkuletnim stażem na siłowni co są po prostu ulanymi #!$%@? i mają dużo łatwiej zrobić formę niż ja ale wiem że dam radę, jak nie teraz to za rok.

#oskarmcgregor #mikrokoksy
O.....9 - Mały update. 
W tydzień się dużo nie zmieniło więc myślę że będę robił te ...

źródło: comment_itIvYwN0xvg2QbyJN8L3AXGpPhjW34Ep.jpg

Pobierz
  • 51
@Oskarek89: Jak próbujesz cisnąć od razu duże ciężary ze sporą ilością powtórzeń oraz bez dobrej rozgrzewki to zakwasy zawsze będą ostre. Kiedyś miałem podobnie jak przegiąłem z treningiem, po 3 dniach udało się w pełni rękę wyprostować. Nigdy więcej
@Oskarek89: Pierwsze płoty za koty ( ͡° ͜ʖ ͡°) DOMSy (potocznie zakwasy) to będą w pierwszych 2-3 tygodniach, jak złapiesz adaptację do danych ćwiczeń, to nie będą tak przeszkadzać; ewentualnie będą wracać jak jakieś nowe ćwiczenie w innym zakresie się doda :). No i typowo początek - mało kto jest w stanie przeżreć to co rozpiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co zaobserwowałem to niektórzy wstydzą się przykładowo pomachać pustą sztangą na rozgrzewkę albo po prostu by się przyzwyczaić do treningu bo boją się co koksy obok pomyślą..
@Kasahara: U koksiarzy właśnie świadomość zwykle jest na wysokim poziomie. Bardziej chodzi o osoby dość nowe które cisną z ciężarem bo wszyscy cisną a nie z pustą sztangą lub hantlami 3kg bo trochę przypał :)
@biesy: Ale z ciebie pesymista, może zmieni się jemu podejście jak zauważy postępy. Można się w pewnym momencie uzależnić od zauważania nowych żyłek, czy uwidocznionych mięśni (nawet jeżeli są małe) ( ͡° ʖ̯ ͡°). No, ale rzeczywiście, może zamiast siłowni coś innego? Nie jest ona aż tak konieczna do odchudzania. Ja teraz zacząłem chodzić na boks i jak stracę 10kg to wracam na siłkę pakować, bo masa