Wpis z mikrobloga

Mały update.
W tydzień się dużo nie zmieniło więc myślę że będę robił te update`y jak będzie jakaś większa zmiana XD
Na ten moment waga trzyma się 78,5kg, w pasie 97 ale tak na poważnie zacząłem 5 dni temu.
W poniedziałek zacząłem pierwszy trening bo umówiłem się ze znajomym trenerem na pokazanie mi całego rozpisanego treningu (3 dni po 6 ćwiczeń mam) niestety po środowym treningu n--------ą mnie tak łapy że lewej ręki to nie mogę wyprostować od wczoraj XD i dziś musiałem przełożyć ćwiczenia na sobotę, chyba że nie przejdzie to na poniedziałek.
Co do diety, to nie nazwałbym tego dietą XD Bo w--------m więcej, tak że nie mam siły na zjedzenie wszystkiego ale michę trzymam.
Jak teraz widzę np 125g kurczaka na talerzu to co to jest? XD tyle co kot napłakał ale do tego np jest 500g ziemniaków do tego 200g warzyw i to już mam problem zjeść XD a wcześniej to zawsze się te 2-3 kotlety zjadło z 80g ryżu z małą ilością warzyw i elo potem jakiś pączek, kilka tostów wieczorem do programów na TVN z wykopkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc teraz jem dużo więcej patrząc na objętość ale kcal mniej.
Na pewno problem z jedzeniem mam taki że późno śniadanie zaczynam, jakbym je jadl o 7-8 rano to by problemu nie było ze zjedzeniem wszystkiego, ale powoli się przestawiam na poranne wstawanie. Na razie wstaję o 10 co już jest sukcesem XD
Wczoraj trochę mnie zmartwił @Kasahara informując że do wakacji nie będę wyglądał d-------e tak jak chce XD (ogolnie będziemy celować w tym roku w 10-12% BF), że większość tych przemian osób w internecie w 3 miesiące to osoby z kilkuletnim stażem na siłowni co są po prostu ulanymi k-----i i mają dużo łatwiej zrobić formę niż ja ale wiem że dam radę, jak nie teraz to za rok.

#oskarmcgregor #mikrokoksy
O.....9 - Mały update. 
W tydzień się dużo nie zmieniło więc myślę że będę robił te ...

źródło: comment_itIvYwN0xvg2QbyJN8L3AXGpPhjW34Ep.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: jak zaznacz uczucia zakwasów (czy tam DOMSów) na pośladkach to dowiesz się co to znaczy uciążliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara jak jadę do rodziców na weekend to mi mama mówi że niedługo to chyba z koryta będę jadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Farfoo11: ja mam w domu specjalnie wyznaczony 5 litrowy plastikowy pojemnik, bo bym musiał 3 talerze brudzić za każdym razem i żona by mnie zabiła. Wiec poniekąd już jem z koryta. Ale czasem jak ugotuje 500 g ryżu + mięso + warzywa to nawet w tym się nie mieści (,)
  • Odpowiedz
@jamtojest: Tak. Przekleję to co pisałem już tutaj wczęśniej:

Cześć. Cena komercyjna to 300 PLN za dietę, plan treningowy oraz suplementacyjny; który jest na 5-7 tygodni. Później 200 PLN/msc. Cena dla wykopków to 50 PLN taniej na jedną i drugą kwotę.

Nie podejmuje się jednak prowadzenia każdego jak leci. Wolę mieć mniej ludzi i aby byli oni zadowoleni ze współpracy i zadbani; aniżeli robić masówkę i dawać ludziom "kopiuj-wklej". Czasem ktoś jest też aż tak chory, że nie podejmuję się przypadku - jednak wtedy odsyłam do kompetentnych znajomych. Minusem może być tez to, że czasem trzeba czekać tydzień na rozpiskę - wolę zrobić indywidualnie i dobrze, aniżeli na odpieprz.

Dietę układam pod niedobory i problemy zdrowotne, staram się w ten sposób oszczędzać na suplementacji klienta; wymagam badań krwi, które zlecam po dość obszernym wywiadzie. Jestem także dość giętki, jeśli chodzi o współpracę, mogę rozpisywać konkretne jadłospisy, jak i opierać się pod makroelementy jeśli ktoś woli; ogólnie system żywienia dobieram pod osobę i tak rozpisuję - a nie na odwrót.

Zaznaczam, że nie jestem trenerem personalnym - potrafię programować treningowo pod dane cele, co według mnie robię nieźle jak i stwierdzić wady postawy, dopasować ćwiczenia korekcyjne czy na podstawie analizy nagrań coś powiedzieć; jednak jeśli jest jakieś poważne ograniczenie mobilność, to odsyłam kogoś
  • Odpowiedz
@jamtojest: W necie jest zajebiście dużo dobrych programów treningowych. Jeżeli jesteś początkującym to większość FBW z liniową progresją będzie w porządku (póki nie przesadzasz z objętością i setami bliskimi ciężarowi maksymalnemu) dla średniozaawansowanych push/pull 4dniowy lub 4 gora/dol jest świetny.

EDIT: push/pull gora/dol to plany hiper lub łączące hiper/power. Typowo pod siłę trzeba wybrać coś innego
  • Odpowiedz
@Hoggie: dokładnie. W necie jest multum świetnych programów, które laik łatwo może nawet pod siebie zmodyfikować. Póki ktoś progresję liniową to z pewnością każdy z nich będzie dobry. Dopiero po roku, dwóch zaczynają się schody.
  • Odpowiedz
@ponurychlopiec: na P/P nie zrobisz siły lepiej niż przykładowo na 5/3/1. atutem P/P 4 dniowego i G/D jest to, że można robić 2 dni siłowe i 2 dni hyper - progres siłowy nie pójdzie jednak tak szybko jak na treningu typowo trójbojowym. Robienie P/P 4 dni siły dla większości ludzi szybko skończy się zastojem i kombinowaniem z deloadami

Łączenie siły + hyper jest aktualnie mocno promowane i właśnie takie treningi
  • Odpowiedz
@Hoggie: oo o tym 5/3/1 nawet nie slyszalem, mam wiedze sprzed paru lat, bo wtedy bylem zajarany tym, chociaz cwicze do dzis, ale bez zaangazowania. Fajne to, może bym spróbował. masz rację, dzięki
  • Odpowiedz