Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: mbim, elektrotechnika?


@Enzo_Molinari: A skąd mam wiedzieć? Nigdy nie projektowałem pralek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam heheszkował, że jest "niedoszłym inżynierem" i że studiował "projektowanie pralek", ale dokładniej ci nie powiem, bo nie wiem.
Powiem tak - odkąd zobaczyłem kto z mojego roku został robić doktoraty, to straciłem zupełnie szacunek dla wyższej edukacji w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po zastanowieniu
@Enzo_Molinari: Są i światli ludzie, ale i jełopy zupełnie z przypadku. Doktorat, przynajmniej na mojej budzie, to tylko kwestia czasu. Nie wiedzy.
A co do Wonzia - na pewno studiował coś technicznego, bo nie raz rysował na strimie zaawansowane wykresy #pdk, czy rzucał pojęciami z fizyki niczym Testo. Na jakim etapie jest jego edukacja to nie wiem, ale to nie ważne. Ważne, że gra w gry i nas bawi.
Bardziej
@WilgotnyNiedzwiedz: Ja tam się w stalkera nie bawię, więc nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Działalność w jego przypadku jest logiczna, pewnie jako jakieś samozatrudnienie i możliwość wystawiania faktur sponsorom, czy tam innym mecenasom, albo do wynajmowania studia gimbusom od LOLa ;-). Niech tylko nie kręci na VAT, bo zniknie nie na pół roku, a na kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)