Wpis z mikrobloga

Mamy tu jakiegoś kociego eksperta? Kota mi chyba #!$%@?ło i nawet na googlach nich nie mogę znaleźć.
Chodzi o jego dziwne zachowanie, zaczyna wydawac z siebie dziwne dzwieki i jakby drapac / zagniatać rękę, przy tym ją podgryzając. Jest przy tym najarany jak cholera, oczy jak pięć złotych.... nie daje się dotknąć. Pomocy :( #kiciochpyta #koty #pokazkota #kitku
Pobierz GoplanaLodz - Mamy tu jakiegoś kociego eksperta? Kota mi chyba #!$%@?ło i nawet na go...
źródło: comment_eaphzRAEuAdTqqxFMtpv7s32AiXH908i.jpg
  • 14
@alioth @dhMichu trafiło mi się to 3 raz w łóżku, rano, wieczorem. Nie mam roślin w domu, ani różnych nowych zapachów. Nie byłam niczym posmarowana. Gdyby to był pies pomyślałabym, ze to jakieś wyładowania agresji. Kot jest młody, może mu wali na łeb ze względu hormony?
@GoplanaLodz: Koty tak reagują np. na selera i różne inne produkty, które dla nas pachną całkiem normalne. Albo zapach, albo mu odwala z nudy - może ma zbyt mało rozrywek, za mało miejsca? Młode koty mają mnóstwo energii i muszą to wyładować. Jeżeli nie ma kompana do zabaw to może tak się dziać.
@dhMichu pierwsze właśnie i za bardzo nie wiem czy mam go opierdzielic, czy sie śmiać :D do zabaw ma psa i często mnie właśnie. Kurczę chciałabym to pokazać, bo trudno to wytłumaczyć słowami :)
@alioth w łóżku nie mam selera ani tym innych podobnych. Może powinnam dodać, że kot wybrał sobie mnie jako miłość swego życia i ciągle na mnie leży, liże mnie i z pół godziny dziennie traktoruje mi nad głową. Tak jak napisalam wcześniej, to odwala mu po tym jak odpalał swój miziający stan... i nagle zmiana nastroju, jakby taka dominacja nad tą ręką?