Wpis z mikrobloga

@mendrix: polecam Muzo FM. Grają muzykę mniej więcej zbliżoną do Anytradia i co prawda rano też czasem trafi się suchar, ale generalnie nie przeszkadzają za bardzo.

No i ogromny plus: nie ma Zientarskich (nie wiem czy są jeszcze w Antyradio, ale jak zaczął prowadzić ten dziadek z reklam toyoty z tą babką to nie da się tego słuchać. Jeszcze jak z synem gadał to było w miarę).

Jeśli jesteś w Krakowie
@joolekk: @ciechan666: dokańczanie tekstu reklamy calgonu plus kostka masła jako nagroda, brakuje jeszcze tylko wycieczki na San Escobar i wkrętowych telefonów do Grażyn w urzędach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Od siebie polecę Klos Fm (hehe) radio z Kalifornii do pracy idealne i przypomina mi radia z GTA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciechan666: Wiem, rozumiem, muzykę lubię plus wiadomości z regionu ale reszta do mnie nie przemawia. Mam takie dziwne uczucie pod skórą gdy słucham ogólnie polskich komercyjnych stacji radiowych w przerwie między muzyką i reklamami. Niestety na słuchanie PR (Poza czwórką ale jest tylko online ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) jestem zbyt dużym prostakiem. No i zakładam że w przypadku stacji radiowych również działa model Hottelinga
@mendrix jedynka w miarę jeszcze trzyma poziom. Jedynym problemem są te kretyńskie reklamy suplementów oraz pseudo leków, no i oczywiście wieczne wyprzedaże w media expert. Bez tego gówna dałoby się nawet i tego słuchać. Chociaż nie każdy lubi content tego radia, ale żadne nie ma takiego zasięgu za kółkiem i dobrych informacji dla kierowców.