Wpis z mikrobloga

@mendrix
@graf_zero w RMF bodajże kiedyś mogli śmieszkować spontanicznie na antenie i to było śmieszne. Potem przyszedł jakiś nowy dyrektor który stwierdził, że tak nie można, bo niektóre żarty są nie na miejscu i on musi mieć kontrolę nad tym co prezenterzy tam gadają, więc... Muszą dzień wcześniej pisać na kartce żarty, które powiedzą na antenie i te żarty muszą być zatwierdzone przez kogoś wyżej żeby w ogóle mogli je powiedzieć. Także
@mendrix a reklamy media expert jeszcze gorsze.

-Ej seba, seeeeeba! Wychodzę popilnuj dzieci!
-Jakich dzieci? My nie mamy dzieci!
Ale teraz możecie mieć bo dziś w media expert gra Sims 4 za jedyne 99 złotych!!!!!!!

I tak chyba z 14 razy na 8 godzinnej dniowce.

Tą żenade trzeba będzie rozjezdzic na torze NASCAR.
Radio załączam tylko czasem o pełnej godzinie co by posłuchać o czym się dziś mówi w mediach. Ale muzyka z radia? Po co jak jest Spotify?
@mendrix akurat RMF się słucha całkiem sympatycznie. Nie wiem jak inne audycje, ale "lepsza połowa dnia" nawet daje radę :D Nie tak żebym jakoś padał ze śmiechu, ale kącik ust czasem drgnie xd No i felietonu olbratowskiego tez od czasu do czasu posłucham w aucie :D
@mendrix: ZNACIE TE STACJE RADIOWE, NIE? XD NAJPOPULARNIEJSZE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. #!$%@? MUZYKA, DARCIE RYJA, DZWONIĘ BO KONKURS, PŁACZE BO WYGRYWAM, GRAM TE SAME PIOSENKI W KÓŁKO DO PORZYGU, NA ANTENIE REKLAMA MEDIA EXPERT, Z GRAMOFONU HITY NA CZASIE, A NA DOJEBKĘ SARSA, ENEJ I VIDEO. PUŚĆMY DUET PITBULLA Z ENRIQUE BO WYTWÓRNIE KAZAŁY, GORĄCY PRZEBÓJ XDDDD
ALE JAK MNIE NIE SŁUCHASZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE