Wpis z mikrobloga

#uk here #emigracja :) Tak jak koleżanka od #rozdajo od Reese's Pieces, chciałbym zrobić moje pierwsze #rozdajo ze słodyczami od firmy Cadbury.
Wylosuję zwycięzcę spośród plusujących do jutra do godziny 14.00 czasu Polskiego , Zielonki nie bioroo udziału. #slodycze #cadbury Foto jest pogladowe bo asortyment firmy jest przeogromny
PS. Nie gwarantuję, że dojdzie na święta, ale do końca grudnia powinna dojechać do szczęśliwca.
Pobierz bet365 - #uk here #emigracja :) Tak jak koleżanka od #rozdajo od Reese's Pieces, chci...
źródło: comment_i4Gqz0kDIZXjdLAXXC2v1DineNOlocbx.jpg
  • 42
@sorek: 100% racji. Cadbury było uznaną brytyjską marką do roku 2010, gdy po przejęciu jej przez Mondelez (Kraft Foods) nastąpił skokowy spadek jakości i obecnie te słodycze są po prostu niejadalne. Deprecjacja marki bardzo zresztą frustruje Brytyjczyków. A słodycze Cadbury są tak słabe, że nie wierzę, że ci komentujący, którzy je chwalą, odnoszą się do produktu, który jedli po 2010. Przed - owszem. Słynne Czekoladowe jajka Cadbury miały status słodycza kultowego,
@sorek: potwierdzam, będąc w Anglii nakupilem tego pół walizki. Wszystkie te słodycze różnią się tylko wyglądem bo bazują na najgorszej czekoladzie jaka w życiu jadłem. Serio wyżej od tego stawiam nawet amelie z delikatesow centrum. W tym roku nie popełniłem tego błędu i przywiozlem pół walizki czekolad Galaxy ( ͡° ͜ʖ ͡°)