Wpis z mikrobloga

  • 451
Mirki, zaraz się popłaczę. Tak dałam ciała. Zaprosili mnie na nagranie do reklamy, już wszystko ugadane, od pieniędzy po strój. Dostałam adres itd. I nie uwierzycie. Pomyliłam miasta. ()
Jak można być taką idiotką i przyżydzić na necie by się nie upewnić że to w Warszawie a nie we Wrocławiu. Jestem wściekła...
Tak oto jestem w stolicy Dolnego Śląska i... I co tu można robić poza cudnym zoo i uroczym rynkiem? Jeszcze do tego od rana.

#wroclaw #logikarozowychpaskow #gownowpis #pytanie #dolnyslask #dziendobry
  • 77
  • Odpowiedz
@Kir91: @Eutanazja: Ja miałam nieco podobną sytuację, dostałam propozycję zagrania koncertu w miejscu i na festiwalu, które zawsze mi się marzyły. I mail od organizatora poszedł do spamu, odkryłam go przez przypadek po 3 tygodniach, odpisałam, ale reakcja była tylko "no to następnym razem" (który oczywiście nie nastąpił). :( Od tej pory mam wyłączony filtr antyspamowy w gmailu (da się, choć trzeba trochę kombinować), no ale czasu się
  • Odpowiedz
@Eutanazja: jeśli chcesz się ukulturalnić to koniecznie na Niepolda wieczorem a jeśli lubisz architekturę to ciekawe może być zabudowanie Kamieńsky Koczovisko
  • Odpowiedz
pasowałem idealnie do roli (postać miała być prawnikiem)


@Kir91: za każdym jednym razem xD
Ale przyznać muszę, że ładnie to wplotłeś :)
  • Odpowiedz
@MorWus @lukaschels @JohnMarkII @BaPGdragon Na swoje usprawiedliwienie dodam, że 40% reklam jest kręconych we Wrocławiu jak i te wszystkie po pseudoseriale typu Lombard czy Trudne Sprawy. I tak mi się uroiło. :(


@Eutanazja: Troche duze klamstwo. Nie mam raportu za 2016 rok, ale w 2015 roku na 1600 reklam, 1300 zostalo "wykonanych" na terenie Warszawy. Mowie o studiach i agencjach, a nie planach zdjeciowych.
Co do
  • Odpowiedz