Wpis z mikrobloga

  • 451
Mirki, zaraz się popłaczę. Tak dałam ciała. Zaprosili mnie na nagranie do reklamy, już wszystko ugadane, od pieniędzy po strój. Dostałam adres itd. I nie uwierzycie. Pomyliłam miasta. ()
Jak można być taką idiotką i przyżydzić na necie by się nie upewnić że to w Warszawie a nie we Wrocławiu. Jestem wściekła...
Tak oto jestem w stolicy Dolnego Śląska i... I co tu można robić poza cudnym zoo i uroczym rynkiem? Jeszcze do tego od rana.

#wroclaw #logikarozowychpaskow #gownowpis #pytanie #dolnyslask #dziendobry
  • 77
  • Odpowiedz
@Eutanazja: Nie martw się, niejedna jeszcze okazja reklamowa się trafi. Mnie raz zatrzymali bo miałem imię i nazwisko jak osoba z listu gończego i po 20 godzinach się wyjaśniło, że ja to nie on. A teraz się z tego śmieję.
  • Odpowiedz
@Kir91 oranyjulek, to dopiero ból i żal do samego siebie. Nie żeby mi czyjeś nieszczęście polepszyło nastrój, ale tulę mocno łącząc się w bólu


@Eutanazja: Eee tam, wyszedłem na zero, nie było co się dręczyć, nie moja wina. Tzn oczywiście kilka godzin chodziłem wściekły ale w gruncie rzeczy nic się przecież nie stało. Teraz mam za to zabawną anegdotkę. I Ty też.
  • Odpowiedz