Wpis z mikrobloga

@GrubyKociol ja mówię o picie, bo wypłata wypłatą, a gdzie zyski, Barbórka, trzynastka, ołówkowe itp. Itd. Wszystko się liczy. Bo jak wiem, że wypłaty to macie po 3 do 4 tysięcy, ale dodatków trzy razy tyle... Samej roboty nie zazdroszczę, bo samo przebywanie w tych klaustrofobicznych warunkach mnie odrzuca...
@damastes: widzę że w tym temacie wypowiada się najwięcej osób które z górnictwem mają tyle wspólnego co cygan z robotą... Wydaje się wam że górnicy zarabiają jakieś niewyobrażalne pieniądze ? 3-4-5 tysięcy to do was dużo ?!
Z resztą ludzie pracujący w firmach na kopalniach zarabiają od 1600-3000 zł max... chyba że mają jakieś układziki czy coś.. to już nie te czasy-_- Co do wypadków.. myślicie że jest ich mało XD
@morfis2: czyli jak jedni mają lepiej to źle ? trzeba #!$%@?ć nam górnikom by wyrównać płacę z przeciętnym polaczkiem który siedzi przy taśmie na produkcji i narzeka że ma w uj ciężką prace a tak mało zarabia ?
@masujbobra No no. A ty wracaj palić opony na wiejskiej. Może kolejna podwyżka wpadnie.

@czympyrympym No ja bym za tyle nie robił. Ale ja jestem na własnej działalności i nie mam czasu na palenie opon pod Sejmem bo jak nie będę #!$%@?ł to mi nikt nie da. Może ty też zmień pracę, idź na budowę. Nie będziesz musiał codziennie zjeżdżać pod ziemię i pracować w tak nieludzkich warunkach? Albo zostań zawodowym kierowcą?
@Mekki: co Ty #!$%@? w ogóle? Dopiero zacząłem pracę w KGHM i podałem kwotę brutto na umowie jako ciekawostkę. Na miesięczna wypłatę składa się kilka dodatków.
O jakim Ty ogumieniu piszesz człowieku? xD
Dobrze jest, dupsko niech Cię dalej piecze a jak nie będę miał na co wydać swojej 'czternastki' , to przeleję na fundację, która wspiera takich pajaców jak Ty.
@xetrov: Jedź do kopalni, przepracuj miesiąc, dodaj sobie premie oceń, czy mało zarabiają. Bardzo mało, oczywiście uwzględniając warunki pracy/wysiłek/ryzyko etc. Wujek znajomego po 3 latach na kopalni pojechał do Australii, tam zarabia tyle, że sra rolexami niczym testoviron.