Wpis z mikrobloga

@bub20: no błagam Cię. Podaj mi zawód, który jest wykonywany w podobnych warunkach, jakie mają górnicy na węglu czy miedzi. Na kopalni to ryzyko utraty zdrowia lub życia jest jednak nieco większe...
@Altru: ej, ej, ej nie szkaluj ja barbórki dostałem więcej niż normalnej wypłat

Trochę dziwny ten wykop 4 grudni i tylko jeden mem, a gdzie tematy ile to górnicy chca
tylko dziwnym trafem nie uwzględnia to całej sterty dodatków( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xetrov:

wchodzi programista na wykop
-cout << "hello World"
-cout << "hello World #!$%@? W C++ NIE ROZUMIESZ?"
-PATRZ CO MAM W RĘCE
-NO PATRZ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO PASEK WYPŁATY
-HEHE PATRZCIE JAKI DŁUGI
-DOBRA ANALIZUJEMY
- O! A TU MAMY PAKIET SOCJALNY. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO PAKIET SOCJALNY Z POLSKICH JANUSZEXÓW? L4 i WCZASY
@czympyrympym: E, to jak KGHM to przynajmniej nieroby na siebie zarabiacie. W sumie ciężko nie zarobić na miedzi. A do czego piję? Na przykład do tego:

Jest to cholernie niebezpieczna praca, w największym syfie, ponad 1000 metrów pod ziemią ale #!$%@?, córka rolnika wie lepiej i ciśnie bekę.

Podaj mi zawód, który jest wykonywany w podobnych warunkach, jakie mają górnicy na węglu czy miedzi. Na kopalni to ryzyko utraty zdrowia lub
Biedne umysłowo jest nasze społeczeństwo. Zamiast wkurzać się o to, że zarabiamy za mało wkurzamy się, że ktoś zarabia więcej. "Kurde sąsiad ma dwie krowy, a ja jedną. Żeby mu ta jedna zdechła"
@lezeikwicze: czytanie ze zrozumieniem? Coś Ci to mówi? Widocznie nie. Włącz internet i zastanów się nad swoim życiem.

@Mekki: beka z Ciebie bo moje wypowiedzi dotyczyły wydobycia rudy miedzi bo właśnie tam pracuję i znam realia tego zawodu.
@JessePinkman_: Nono. A jakby ten prąd był z tańszego węgla, to byłby tańszy i jeszcze fajniej by się korzystało, a i kieszeń byłaby pełniejsza. A jakby jeszcze nie trzeba było robić narodowej ściepy na górnicze emerytury to już w ogóle byłaby bajka. Wyobrażasz sobie na przykład taką stalownię, która niechby nawet ten 1% mniej płaci za prąd i 1% mniej podatków, ile może dodatkowo zainwestować w rozwój? A choćby nawet i
@Altru @turbo7 Chciałbym żebyście zobaczyli minę mojego ojca, gdy wrócił z roboty, po tym jak zawoził pierwszą falę ratowników na miejsce gdzie 8 osób zgniótł spąg rok temu na ZG Rudna. Dwa tygodnie wczesniej pracował na tej komorze przez tydzień. 100k na picie. Wiecie gdzie bym miał te pieniądze jakby wstrząs stał się w tym czasie?