Wpis z mikrobloga

Ile jeszcze musi się odbyć tych eksperymentów społecznych na utinderze, żebyście zrozumieli, ze kobiety zwaracaja uwagę na wygląd? XD czekam na odpowiedzi w stylu "inteligetna na wygląd nie poleci, na wygląd lecą tylko pustaki" xD blad, inteligetna tez poleci. Po prostu znajdzie przystojnego i inteligentnego ( ) #bekazpodludzi #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheRakQueen: nie chodzi tylko o styl - widać, że średni z ciebie partner do dyskusji, bo czepiasz się innych, zamiast odpowiedzieć na argumenty - a taka maniera jest widoczna także w życiu, nie tylko na wykopie

szkoda mi tego przystojniaka teraz, dobrze że cię chociaż wyruchał te pare razy
  • Odpowiedz
@SaveUs: Myślę że przyczyną jest to że każdy chce wierzyć że to nie jest prawda dlatego robi sobie taki eksperyment z myślą że może jednak się potwierdzi to co by mu pasowało.
  • Odpowiedz
@SaveUs: Różowepaski myślące stereotypowo, że przystojny musi być mało inteligentny same sobie strzelają w kolano. Często przystojni mają ten problem, że muszą udowadniać, że ich powodzenie nie wynika tylko z wyglądu.
  • Odpowiedz
@Elaviart: dla mnie zbyt wąsko postrzegasz dojrzałość, to nie jest takie oczywiste, lepiej całe życie r----ć przypadkowo, niż wziąć ślub z rozsądku, zrobic dzieci, potem się rozwodzić i np zostawić dzieci w rozbitej rodzinie

to skrajny przykład, ale chodzi mi to, że związek =/=dojrzałość

@TheRakQueen: pewnie akurat sie tak złożyło że chcieli sobie poruchać bez zobowiązań jeszcze, bo pewnie w miarę tam wyglądasz
  • Odpowiedz
@TheRakQueen: nie chodzi tylko o styl - widać, że średni z ciebie partner do dyskusji, bo czepiasz się innych, zamiast odpowiedzieć na argumenty - a taka maniera jest widoczna także w życiu, nie tylko na wykopie


szkoda mi tego przystojniaka teraz, dobrze że cię chociaż wyruchał te pare razy

@Pawlikowski-33: zawsze Kisne jak czytam coś w stylu "dobrze, ze chociaż zaruchal" xD a myślisz, ze on ja w
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: No a jeszcze gorzej dostać raka i umrzeć xD Tylko co to ma do rzeczy? To akurat jest dość proste - przypadkowe ruchanie nie jest drogą do spełnienia, a posiadanie odpowiedniego partnera i w konsekwencji rodziny jak najbardziej.
Oczywiście, że związek =/=dojrzałość. Czego tu mogłeś nie zrozumieć?
  • Odpowiedz
@SaveUs: nie wykorzystał jej, po prostu wiekszosc facetow zostanie olana i seksu nie dostanie - wiec ten ktory ten s--s dostal, jest wygrany, bo chociaz ma jakies dobre wspomnienia hehe

@Elaviart: może dla ciebie nie jest, dla kogoś jest
coraz więcej ludzi nie zakłada rodzin - z takich lub innych powodów

@ninakraviz: wybacz, ale ona też sie zachowuje jak buc
  • Odpowiedz
@CigaretteBurns: >@SaveUs: Różowepaski myślące stereotypowo, że przystojny musi być mało inteligentny same sobie strzelają w kolano. Często przystojni mają ten problem, że muszą udowadniać, że ich powodzenie nie wynika tylko z wyglądu.

@CigaretteBurns: ta, a potem wykopki mówią, ze kobiety patrzą tylko na wygląd. Niestety do wykopowych przegrywow nie dociera, ze można być jednocześnie przystojnym i inteligentnym. Za to przegrywy są przekonane o swojej ponadprzeciętnej inteligencji. Nawet nie
  • Odpowiedz
@SaveUs: Ile jeszcze musi się odbyć tych eksperymentów społecznych na utinderze, żebyście zrozumiały, że nikt Was tam nie traktuje poważnie i jesteście tylko chwilowym produktem :)
  • Odpowiedz
@SaveUs: Ile jeszcze musi się odbyć tych eksperymentów społecznych na utinderze, żebyście zrozumiały, że nikt Was tam nie traktuje poważnie i jesteście tylko chwilowym produktem :)


@HrabiaZet: ja mówię ogólnie, nie tylko o tinderze
  • Odpowiedz
> Faceci nie potrafią odmówić seksu, a kobiety owszem

@SaveUs: Co? Skąd takie wnioski?


@CigaretteBurns: No właśnie nie wiem, ale każda księżniczka jest głęboko przekonana o swej wspaniałości i przecież wystarczy tylko jej kiwnięcie palca. Odmawiałem wielokrotnie i zawsze po drugiej stronie był w---w na maksa :) Ale jakieś łatwe, szybkie pukadełka-jednorazówki to tak jakby dojadać po kimś kebaba na dworcu - ja jednak wolę porządny obiad...
  • Odpowiedz
widzę, że g---o się znasz na relacjach międzyludzkich.


@TheRakQueen: Nie zaprzeczam, jestem prostym wykopkiem.

Nie zdajesz sobie sprawy nawet z tego, że kobiety różnią się od mężczyzn, a próbujesz analizować rzeczywistość? xD

@Elaviart: Nic nie analizuję, stwierdzam wyłącznie, że przystojniaków spotykających się z nieatrakcyjnymi kobietami jest bardzo mało, tak samo jak atrakcyjnych kobiet spotykających się z nieatrakcyjnymi mężczyznami.
  • Odpowiedz
@TheRakQueen: Ale tak realnie to przecież wygląd nie ma żadnego wpływu na inteligencję więc nie wiem jaki jest sens brania kogoś brzydkiego skoro można mieć kogoś ładne i inteligentnego ?
  • Odpowiedz
@DoDoLot:


bo bardzo mało jest ludzi mądrych, dla których wygląd to tylko wygląd. Zawsze miło popatrzeć na modelki czy aktorów, ale kaman... nie potrzebuję brada pitta, żeby mi robił rano kawe, czy ściągnął film i kupił cziperki na pocieszenie po ciężkim dniu pracy.

@TheRakQueen: niby tak, ale wole, żeby rano kawę robił mi facet o wyglądzie Goslinga niż jakiegoś Polaka ziemniaka.
  • Odpowiedz