Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33: a po co mam być z jakimś przegrywem, skoro jestem fajną kobietą? To już wole być sama.

Mam stałego partnera od wielu lat, ale zanim go poznałam to wychodziłam z tego założenia. Mam za sobą dwa związki z przegrywami, można było oszaleć. Pretensje bo mam znajomych a nie siedzę z nim bo on znajomych nie ma. Pretensje bo nie zapewniam go co godzinę o tym, jaki jest wspaniałt. Tu
  • Odpowiedz
@SaveUs: Wygląd ma dla kobiet znaczenie, ale nie takie jak dla mężczyzn. Dla kobiet atrakcyjność ma o wiele szersze znaczenie i wygląd jest tylko drobną jej częścią. Pewnie, że na tinderze, gdzie większość ludzi ma ochotę po prostu poruchać wygląd będzie najważniejszy, ale w prawdziwym świecie, szukając sobie faceta do związku, kobieta nie będzie aż tak wielkiej wagi przykładać do jego wyglądu.
  • Odpowiedz
@SaveUs a facet znajdzie ładna i inteligentną, te cechy też często występują w parze. Każdy leci na wygląd, nie ma co tego kryć.

A tinder to appka w której liczy się przede wszystkim wygląd.
  • Odpowiedz
@Canio: ależ nikt ci nie każe być z przegrywem, ja tylko mówię że zaklinacie rzeczywistość swoimi radami i tyle

Taka prawda, wystarczy się dobrze ubrać, pójść na siłownię i jest ok.


a tu już jest mega kłamstwo, większość atrakcyjności to geny (u faceta szczególnie), co oczywiście nie znaczy, że nie powinno się dbać o siebie
chyba, że poprzez "jest ok" rozumiesz "jest normalnie, przeciętnie"
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: wiekszosc ludzi jest przecietna i wiekszosc ma partnerow. Ja zwracalam uwage na przecietnych gosci, jezeli mieli cos do zaoferowania. Przecietny gosc z pasja, zaangazowany i dbajacy o siebie to 12/10. Nudny przystojniak 3/10.
  • Odpowiedz
@Canio: można być mniej lub bardziej przeciętnym, mniej lub bardziej ładnym, dzielenie facetów na brzydki przeciętny i ładny jest zbyt ogólnie
jak się jest Polakiem to serio ciężko o dobry wygląd, jesteśmy jednymi z najbrzydszych w Europie i kobiety to potwierdzają

Przecietny gosc z pasja, zaangazowany i dbajacy o siebie to 12/10. Nudny przystojniak 3/10.


każda kobieta tak gada, dziwnym trafem nie zdarzają się przystojne przegrywy, oni zawsze są
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: mój mąż jest przeciętniakiem. Tylko nie był nigdy przegrywem. Ja jak się poznaliśmy byłam 9/10. To on o mnie potrafił zadbać, ale jednocześnie nie czułam się ograniczana. Przeciętniak ok, przegryw nie. Różnica jest w zachowaniu i charakterze. Związek z kimś z kompleksami jest męczący.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33 widzisz ja bym powiedział inaczej. Wystarczy być pewnym siebie, ale nie na tinderze. W rzeczywistości gdy podchodzisz do kobiet na prawdę nie trzeba być pięknym. Tinder jednak rządzi się swoimi prawami. Widzimy "takie same" osoby z różną gębą. Nie ma w tym nic dziwnego że wybieramy te ładne paszcze
  • Odpowiedz