Wpis z mikrobloga

Ile jeszcze musi się odbyć tych eksperymentów społecznych na utinderze, żebyście zrozumieli, ze kobiety zwaracaja uwagę na wygląd? XD czekam na odpowiedzi w stylu "inteligetna na wygląd nie poleci, na wygląd lecą tylko pustaki" xD blad, inteligetna tez poleci. Po prostu znajdzie przystojnego i inteligentnego ( ) #bekazpodludzi #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan_banach:

1 link jakie atrybuty są przypisywane ludziom atrakcyjnym

No i jak doczytasz jakie to będzie miało bardzo dużo wspólnego z tym, co "próbuję" udowodnić. Wygląd=osobowość; osobowość=wygląd. A podstawiając do wzoru: przystojny=pewny siebie, brzydki=ceepa. Księżniczki i biali rycerze nie rozumiejąc tej dualności nie rozumieją, że im więcej kłapią o charakternych facetach, tym mocniej potwierdzają teoryjki stulejarzy (czyt. wszystkich, którzy nie spijają ich twierdzeń z ust) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2
  • Odpowiedz
@SaveUs: Czyli dowiedział się, że jesteś #!$%@?, bo tylko #!$%@? osoba byłaby z kimś "z wygody".


@K_Jow: nie, po prostu nie mogłam być z kimś tak prostym, on zgupial i jego jedyna ambicja jest kupno BMW, żeby lansować się na mieście. Poza tym on miał niewiele do zaoferowania, nie czułam się przy nim nawet bezpieczna, wiec nie wiem na #!$%@? to ciagnelam. Owszem, wykorzystałam go, ale on nie
  • Odpowiedz
No i jak doczytasz jakie to będzie miało bardzo dużo wspólnego z tym, co "próbuję" udowodnić. Wygląd=osobowość; osobowość=wygląd.


@zDeDoBe: No wlasnie niczego nie udowadniasz. Owszem w badaniu udowadaniają, że wygląd przekłada się w jakimś stopniu na osobowość i że osoby bardziej atrakcyjne są też średnio bardziej pewne siebie (logiczne, sami napisali 'as predicted')

Ale to
a) nie oznacza, ze w grupie brzydkich nie ma osob
  • Odpowiedz
@stefan_banach:

a) nie oznacza, ze w grupie brzydkich nie ma osob pewnych siebie

Niech nie oznacza, co to zmienia? Jakakolwiek cecha osobowości niepodparta wyglądem jest bezwartościowa w nieplatonicznych relacjach. Dosadniej: jeśli na czyjś widok w bieliźnie kobiety nie robi się kisiel błyskawiczny dr Oetkera to najwyżej pokocha tego kogoś jak brata. To zdanie tak banalne, że niemal tautologiczne. Atrakcyjność jest atrakcyjna. 2+3=5.

b) nie dowodzi, ze wyglad jest wazniejszy niz
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: nie zgadzam się z Tobą. Sama się kiedyś zakochałam w kolesiu, który mi się zupełnie z wyglądu nie podobał, nie mój typ, za brzydki i w ogóle, ale miał taki charakter, że mnie pociągał. U kobiet to jest w głowie, u mężczyzn tylko w oczach...
A co do brzydki to np. facet, który ma 160, jest przygrubawy, ma szparę między zębami, jest łysy, ma kulfoniasty nos, a jego laska
  • Odpowiedz
A co do brzydki to np. facet, który ma 160, jest przygrubawy, ma szparę między zębami, jest łysy, ma kulfoniasty nos, a jego laska za nim szaleje - wzięli ślub.


@maginalia: jesteś kłamcą, czy gość jest bogaty i znany jak danny de vito?

stawiam na to 1. zdjecie goscia albo
  • Odpowiedz
jesteś kłamcą, czy gość jest bogaty i znany jak danny de vito?


@Ambiwalentnik: no chyba cię #!$%@?ło, jak myślisz, że będę tu zdjęcia prywatnych osób wstawiać. Koleś jest nie jest bogaty, ale ma dosyć "babski" zawód, czym imponuje wielu kobietom.

Ah wy kobiety to takie dobre, a mezczyzni tacy zli... przeciez ty niernawidzisz mezczyzn, wiec nie jestes obiektywna. w ogole nas nie znasz :) i w sumie swojej plci tez, bo pokazujesz jakby wszystko w kobietach było dobre, romantyczne i nie wiadomo co
  • Odpowiedz
no chyba cię #!$%@?ło


@maginalia: chyba karyno twoje miejsce jest przy dawaniu dupy za talerz pustej zupy. taki to twoj poziom dyskusji. dziekuje ze przyznalas sie do klamstwa. niski grubas z babskim zawodem i brzydal uwodziciel smieje sie do rozpuku jak mozna myslec ze rozmowcy sa naiwni

Tak nienawidzę, a mam
  • Odpowiedz
"pewność siebie" (cokolwiek to jest i jakkolwiek ją mierzyć) ma większe znaczenie niż wygląd?


@zDeDoBe: Nie bardzo zrozumiałeś o czym mówię. Pewność siebie nie jest jakąś określoną, mierzalną cechą, tylko wypadkową atrakcyjności w szerokim rozumieniu. Przykład - bogaty gość z brzydką mordą pewność siebie będzie czerpał ze swojego sukcesu finansowego, przez co będzie atrakcyjny w oczach płci przeciwnej. Brzydki, biedny koleś, jednak inteligentny, dowcipny i sprytny również nie będzie miał
  • Odpowiedz
@Elaviart:

Przykład - bogaty gość z brzydką mordą pewność siebie będzie czerpał ze swojego sukcesu finansowego, przez co będzie atrakcyjny w oczach płci przeciwnej

Będzie "atrakcyjny" ze względu na swoje zasoby i nic więcej, zwłaszcza dla samotnych matek. Nie da się zbudować zdrowego związku bez pożądania seksualnego i dobrze o tym wiesz.

Brzydki, biedny koleś, jednak inteligentny, dowcipny i sprytny również nie będzie miał problemu ze
  • Odpowiedz
@zDeDoBe: Posiadanie pieniędzy to nie tylko duża ilość papierków w portfelu albo cyferek na koncie - to przede wszystkim dowód zaradności. Kobiety gustujące w majętnych partnerach nie muszą być zaraz prostytutkami którym trzeba płacić za związek.

Nie da się zbudować zdrowego związku bez pożądania seksualnego i dobrze o tym wiesz.

Oczywiście, że się nie da - gdzie napisałem, że jest inaczej? Tyle, że pociąg seksualny w przypadku kobiet nie opiera się na samym wyglądzie fizycznym. 5/10 może być równie pociągający seksualnie co model 10/10.

Co do zainteresowań - przeciętna kobieta ani ich nie dzieli, ani też nie ma specjalnej motywacji żeby się
  • Odpowiedz
@Elaviart:

Tyle, że pociąg seksualny w przypadku kobiet nie opiera się na samym wyglądzie fizycznym.

[potrzebne źródło]

Przecież od samego początku podkreślam istnienie różnic pomiędzy płciami w podejściu do atrakcyjności fizycznej, tłumacząc stulejarzom że ich niezbyt urodziwe mordy wcale nie są
  • Odpowiedz
@zDeDoBe: Naprawdę potrzebne ci są źródła w luźnej konwersacji o kobietach? Musisz robić furorę na imprezach xD

Cóż nieprawdziwego napisałem? To, że pociąg seksualny kobiet nie opiera się na samym wyglądzie fizycznym jest kolejną z wielu wypisanych tutaj oczywistości. Wynika nawet z tego co sam napisałeś - wszak kobieca natura wymaga od partnera więcej niż ładna buzia z #!$%@?. Chociaż nie tyle "więcej" co po prostu innych cech. Przy czym
  • Odpowiedz