Wpis z mikrobloga

@SaveUs: #!$%@?, powinnaś dostać nobla w dziedzinie odkrycia rzeczy oczywistych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo jak stuleje oceniają każdą kobietę pod względem swojego #!$%@?, tak i kobiety wolą się przespać z facetem 10/10 niż kucem, przecież to logiczne xd

Kto by pomyślał że wypok pełny logicznie myślących informatyków będzie miał problem z pojęciem tak banalnej kwestii
  • Odpowiedz
@SaveUs: #!$%@?, powinnaś dostać nobla w dziedzinie odkrycia rzeczy oczywistych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak samo jak stuleje oceniają każdą kobietę pod względem swojego #!$%@?, tak i kobiety wolą się przespać z facetem 10/10 niż kucem, przecież to logiczne xd

Kto by pomyślał że wypok pełny logicznie myślących informatyków będzie miał problem z pojęciem tak banalnej kwestii

@Razzish: ale to właśnie te przegrywy, które
  • Odpowiedz
@ayy__lmao: na tinderze też masz laski które dają szanse beciarzom i przeciętniakom, serio
są tam takie które lubią sobie popisać żeby zabić czas
analogicznie na żywo też masz dziewczyny które pogadają z tobą z grzeczności

tinder aż tak nie różni się od rzeczywistości, gdyby się różnił, to nikt by o nim nie słyszał i byłby raczej wymieniany obok portali typu zbiornik, a tymczasem jest najpopularniejszą aplikacją randkową wśród młodych dynamicznych
  • Odpowiedz
@keera: tak :) miałam naście lat a oni mnie zauroczyli inteligencją i wiedzą o świecie. Dużo im zawdzięczam bo jeden z nich pomógł mi odkryć moją drogę życiową. Nie zmienia to faktu, że ja szłam przed siebie i chciałam dużo a oni się zastali. Tak jest do dzisiaj. Mimo, że uważam ich za ponadprzeciętnie inteligentnych i uzdolnionych.
  • Odpowiedz
@SaveUs: Dokładnie, trzeba być #!$%@? żeby uważać się za lepszego tylko dlatego że jest się brzydkim xD
Samce Alfa którzy nie spojrzą się na dziewuchę 5/6 / 10 a potem płaczą po nocach i dają upust swojej frustracji na wypoku
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33 jak sam mówisz, młodych i dynamicznych. Wszystko tam robi się szybko. Fajne to w prawo nie to w lewo. Oczywiście są też takie co chcą pogadać. Co mnie zaskakuje ale okej. Jednak możesz być przystojny, a nieśmiały. W rzeczywistości nie osiągniesz nic a na tinderze całkiem sporo :)
  • Odpowiedz
po prostu od czytania #!$%@? w stylu "wystarczy być pewnym siebie i kreatywnym" przewraca się wątroba

@Pawlikowski-33: Ale to przecież święta prawda. Mało to brzydkich typów z atrakcyjnymi kobietami? Albo samotnych przystojniaków/bogaczy?
  • Odpowiedz