Wpis z mikrobloga

@Canio: rozumiem że dałaś szansę swojemu mężowi natomiast bardziej chodzi mi o ogólne tendencje

tinder to nie jest klub dla przystojniakow, gdzie bez odpowiednej urody nie masz wstępu
tam też siedzą katoliczki, cnotki, kobiety szukające tego jedynego, te z mniejszymi wymaganiami, te szukające przydupasa, beta orbitera - to wszystko tam jest
wiadomo, jesli wygladasz jak zywe gowno czyli powiedzmy ponizej 5/10 to faktycznie moze byc 0
  • Odpowiedz
po prostu od czytania #!$%@? w stylu "wystarczy być pewnym siebie i kreatywnym" przewraca się wątroba

@Pawlikowski-33: Ale to przecież święta prawda. Mało to brzydkich typów z atrakcyjnymi kobietami? Albo samotnych przystojniaków/bogaczy?

@Elaviart: jak widzę brzydkiego typa z bardzo ładna kobieta, to już wiem, ze bogaty xD ale ona w końcu zostawi go dla bogatego i przystojnego
  • Odpowiedz
@SaveUs: @DoDoLot: Z takim gadaniem jest to samo co z biednymi #!$%@? które na widok bogatego gościa już wiedzą, że to krętacz/złodziej. Szukanie usprawiedliwienia.

ale samotny przystojniak/bogacz jest samotny bo tak chce

@Pawlikowski-33: Nikt nie jest samotny bo tak chce. Może asekuracyjnie pomijając niewielki procent zaburzeń psychicznych, ale tacy z kolei raczej nie osiągają majątków. Nie liczę też przegrywów, którzy po prostu już się ostatecznie poddali
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Nic takiego nie twierdziłeś, mówimy o atrakcyjnych kobietach spotykających się z brzydkimi facetami. Bynajmniej nie zapuszczonymi, bo to zupełnie inna sprawa. Nie zdajesz sobie sprawy nawet z tego, że kobiety różnią się od mężczyzn, a próbujesz analizować rzeczywistość? xD
  • Odpowiedz
@SaveUs: Patrząc tylko na tinder? Tak, kobiety wybierają po wygladzie, to oczywiste i wręcz zamierzone w tej appce. Dodatkowo wiele osób wydaje się nie zauważać też pewnych aspektów biologicznych w wybieraniu partnerów: w świece zwierząt to samiec jest płcią piękną. Nie wiem czy istnieje choć jeden gatunek w którymto samica jest tą okazalszą i bardziej strojną niż samiec - dlatego, że to samiec ma przyciągać wzrok i uwydatniać swoje zalety.
  • Odpowiedz
@TheRakQueen: >Wygląd nie ma znaczenia, ale żeby to zrozumieć trzeba mieć więcej niż 25 lat.

czyli - wyszaleć się z przystojniakami i gdy samotność zajrzy w oczy, zacząć dawać szansę beciarzom

BUCE, które myślą, że będę ich wielbić za samo ich jestestwo, o #!$%@?
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Ja też o tym nie mówię. Pisząc o braku samotności mam na myśli życie w związku, posiadanie własnej rodziny.
Natomiast mówiąc, że nie ma samotnych bo tak chcą mam na myśli ludzi dojrzałych, którzy przypadkowe ruchanko mają już za sobą. Bo wiesz, że to z czasem powszednieje i przestaje wystarczać do spełnienia, prawda?
  • Odpowiedz
@SaveUs: #!$%@? tak strasznie, że aż żal. Wygląd nie ma znaczenia, ale żeby to zrozumieć trzeba mieć więcej niż 25 lat. Ładnych ludzi szuka się do pokazania innym, czyli okres liceum/studia, zajebistych szuka się do spędzania z nimi życia, nie zawsze są 10/10, ale też wyglądają po prostu normalnie, jednym się będą podobac innym nie. Problem z super przystojnymi facetami jaki ja miałam (a uwierz, że sama miałam myślenia jak
  • Odpowiedz
@TheRakQueen:

Mimo, że starałam się wyglądać ładnie i wszyscy mu mnie zazdrościli to dla niego to było za mało, bo widocznie nie wyglądałam jak hollywood.


weź zejdź na ziemię z tym zazdroszczeniem co? może trochę samokrytyki? może faktycznie ubierasz się jak
  • Odpowiedz
@TheRakQueen: widzę, że jesteś bardzo napastliwa, do tego nie odpowiadasz na wiele moich argumentów
zejdź na ziemię, oj zejdź - wszak każda kobieta w miarę zadbana ma wokół siebie pełno beciarzy prawiących jej komplementy i nieudolnie odstawiających tańce godowe - jeśli to dla ciebie znaczy "wszyscy mu mnie zazdroszczą" to powodzenia

i wcale nie możesz mieć dowolonego, to że jakiś koleś z wyżej ligi chce cię puknąć - to jeszcze
  • Odpowiedz