Wpis z mikrobloga

@Krzemol fajne auto, miałem takiego, dość komfortowy samochód, niezbyt zwinny, a z 2.0 pod maską straszny muł. Wyposażenie na full wypasie. Nie miałem z nim problemów prawie żadnych, dobrze go wspominam
@Krzemol użytkownik 407 here ale sedana ( ͡º ͜ʖ͡º) to auto jest zajebiste w kosmos. Mało rzeczy się #!$%@? poza elektronika, mało pali (w dieslu) oraz.. wygląda! Już nie mowie o komforcie jakie gwarantują siedzenia i sama jazda tym samochodem! Teraz tylko zbieram kasę żeby kupić tez 407 ale z mocniejszym silnikiem xD
@Krzemol Na twoim foto, od tyłu i w tym parkingu wygląda 10 lat młodziej. Jak się poszuka konkretnych aukcji to już dupy nie urywa bo przód brzydki. No i słabe osiągi te V6 ma jak na dzisiejsze czasy
@Krzemol: No to jeszcze lepiej bo ładne jest ale czy jedno z fajniejszych... To auto to porażka, brak sensownych silników (2.0 benzynówki nie jadą, v6 niby jedzie ale to już kloc drogi w utrzymaniu a osiągi tylko trochę lepsze), stara konstrukcja - tylko 3 gwiazdki w testach, sama buda mało sztywna zwłaszcza jak na coupe, zawieszenie takie sobie, napęd na przód więc i frajda z jazdy dużo mniejsza.
Miałem brać takiego
@Krzemol: Brałbym jakby nie fakt, że potrzebuję mieć samochód z czterema drzwiami, ale sedan też fajna opcja.
Jak za 20 lat dopadnie mnie kryzys wieku średniego to go kupię :D