Wpis z mikrobloga

Miej 30+ lat, idz od razu po konferencji (biurowy stroj) do klubu z małolatkami, ktorych nie weryfikuja przy barze, wiec sa nastukane. Szukaj tam męza. Badz zawiedziona, ze nikt fajny sie nie dostawia. #logikarozowychpaskow

Ps. Robienie z przyczajki zdjec panienkom w klubach jest zenujace panowie #stulejacontent
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawazrana: Szukanie 'męża' w k--------u, gdzie gałe strzelają za drinka ze spustem na włosy.

Masz Ty rigcz? W takich miejscach nie ma porządnych ludzi, już na tinderze są bardziej wartościowi faceci xD
  • Odpowiedz
powiem wam, że iśc do miejsca i tam kogoś podrywać, nawet gdyby miały być z tego seksy to mi sie nie chce, starac się i słuchać czyjegoś p---------a
co innego gdy rozmowa jest fajna, ale wtedy s--s jest co najwyżej dodatkiem
k---a, nie wiem czy jestem tak zdziadziały permanentnie, czy to tylko początki depresji
  • Odpowiedz
  • 0
@kptant bez zbednych tlumaczen papier mi nie jest do niczego potrzebny.

@cojaturobietezzajety to tez zdecydowanie nie moj klimat. Wolalabym zostac w hotelu, ale skoro wszyscy szli w "miasto" to pojechalam z nimi. Teraz siedze sama w hotelu, bo po godzinie juz mi sie znudzilo ;]
  • Odpowiedz
@kawazrana: ja siedzę sam w pokoju i (też?) mi się nudzi
klimat mój, lubię posiedzieć gdzieś z fajnymi znajomymi, ale żeby wyrywać to juz chyba nie mam ochoty, musiałbym widzieć cos więcej
ale zdziadziałem, lv23 here, a chcę tylko świętego spokoju, żadnych halasów, stałem się pedantem niemal, eh
  • Odpowiedz