Wpis z mikrobloga

@czeki21: to sie zmienia opony albo nie wyjezdza na drogi i tyle, dla mnie wieksze zagrozenie stwarzaja te ciamajdy ktorych nie mozna przewidziec ruchu i jedzie 20km/h niz tych ktorzy jada "normalnie"
  • Odpowiedz
@rasjanek20: ale jak to ze w rowie przecież mam ABS EBD DHL ESP ASR AWD HGW opony zimowe dedykowane na 2 cm warstwę śniegu i tylko 95 km/h jechałem , fizyka ty #!$%@? #!$%@?
  • Odpowiedz
@kubso: bylem... i widzialem - to prawda. Tam to jest masakra :) z opowiesci tez wiem, ze tam juz jest masakra jak wiedza, ze ma spac deszcz... piona kubson, jak ja to pisalem w innym poscie to mnie wysmiali ale chyba nigdy nie byli i nie widzieli :)
  • Odpowiedz
@rasjanek20: Zamiast się denerwować, to okazałbyś trochę zrozumienia. Np. ja dopiero niedawno zrobiłem prawko i jeżdżę bardzo ostrożnie, oswajam się z różnymi sytuacjami. Może w takich warunkach nie będę jechał 20, ale 40 już tak. Będę też zwalniał dużo wcześniej i nie jeździł tak dynamicznie.
  • Odpowiedz
@mamtrzybuty: oboze, wyrzuc te prawo jazdy bo ciezko to sie czyta, piszesz jak ciota. Brak pewnosci siebie(moze ja nabedziesz z czasem) to najgorsze co moze byc na drodze, ja osobiscie boje sie takich ludzi jak Ty na drodze, nie wiem co zrobisz.
  • Odpowiedz