Wpis z mikrobloga

Bylibyście zainteresowani prezentem na święta?

Będę robił rozdajo, ale ponad to, mam pare informacji na temat #emigracja do #uk - chodzi o pracę na miejscu, możliwy zwrot kosztów transportu, niższy koszt na start wynajęcia pokoju i... brak konieczności znajomości języka angielskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Praca oczywiście w 100% legitna i pracuje tam trochę ludzi z okolicy.

Więcej info w czasie świąt, ale jeśli będzie zainteresowanie to może do części osób odezwę się trochę wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście zawołam plusujących ten wpis.

#emigrujzwykopem #pracazagranica #praca #sorekcharityltd
  • 45
@sorek: To ja jestem zainteresowany ale zdaję sobie sprawę że są ode mnie bardziej potrzebujący, więc wpisz mnie proszę tam skromnie gdzieś na koniec listy.
@sorek: No właśnie nie (znaczy szukam ale w Leicester i part time) dlatego w poprzednim komentarzu pytałem czy rozdajo dotyczy czegoś innego/osobnego niż praca/zakwaterowanie :)
@hacerking: raczej cięższa praca fizyczna. Ale możliwe że dla niepełnosprawnych też się coś znajdzie! :D

@Perlo: chodzi mi o generalne zainteresowanie. Będe musiał przedstawić liczby agencji - a rozdajo będzie i to bardzo fajne :D
@sorek sorek a załatwisz mi prace w UK, taka, żeby mi styklo na mieszkanie 50m2, autko w dużej benzynie i wakacje 2x w roku? Umiem into komputery i angielski coś.
Nie wiem ile tam życie, w PL wegetacja jest do zarobków 4kPLN, potem można ze 100zl odłożyć, a tam?