Wpis z mikrobloga

Kapi #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 234

Imię: Kapi

Wiek: 28

Miejscowość: Koszalin, ale od czego jest PKP :-)


Kim jestem

Cześć, pracuję w szkole specjalnej i przedszkolu, gdzie uczę języka angielskiego i wychowania fizycznego, obecnie również dokształcam się na nauczyciela informatyki. Wyznaję zasadę "żyj i pozwól żyć innym". Normalny chłopak, nie żaden odmieniec :-)


Wygląd

190 cm, 78 kg, szczupła, koszykarska budowa, na co dzień streetwear dla wygody, ale wieczorem mogę założyć sweterek, elegancką koszulę i ładny zegarek hehe


Zainteresowania

W wolnym czasie uprawiam dużo sportu, ciężko mnie ściągnąć z boiska do koszykówki albo roweru :-) Staram się dużo czytać o astronomii, historii, psychologii, kinematografii. Jedna książka w miesiącu to minimum, na więcej niestety brakuje czasu. Uwielbiam podróże małe i duże, odkrywać nowe miejsca, góry, piękne widoki i szeroko pojętą miejską eksplorację. Nie lubię się chwalić, ale w małym palcu mam zagraniczne rapsy i muzykę elektroniczną, ale możemy wspólnie posłuchać Joy Division, Queen albo D'Angelo :-) Lubię również fotografować architekturę telefonem jeśli można to uznać za zainteresowanie :D Cały czas uczę się gotować coś więcej niż pierś w sosie curry i spaghetti po bolońsku. Jeśli akurat nigdzie nie wychodzę, to odpalam Xboxa :-) Puby > kluby.


Czego oczekuję?

Ideałów nie ma, szukam zwykłej, otwartej, empatycznej, ciepłej dziewczyny z dobrym sercem i dystansem do siebie i świata, która wie czego chce.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Każdy dzień spędzony z ukochaną osobą jest idealny, niezależnie od tego czy jemy pizzę leżąc pod kołdrą i oglądając seriale czy też zajadamy ją we Włoszech po wycieczce rowerowej :-)


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Śluby, dzieci - czemu nie. Potrzebna jest jedynie odpowiednia osoba. Alkohol okazjonalnie do towarzystwa. Do narkotyków mam stosunek obojętny, sam nie praktykuję, ale nie mam nic przeciwko jeśli wiesz co robisz. Papierosy odpadają.


Napisz, co Ci szkodzi, nie gryzę. No chyba, że poprosisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #koszalin
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Kapi #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr ...
źródło: comment_CIUNA7QQSNXTj8Xut9tSmi64OmRP2IjV.jpg