Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie, jak w TVN pokazują protestujących warszawiaków, którzy mówią do kamery "przyszliśmy walczyć o przyszłość Polski i przyszłość naszych dzieci", a potem #!$%@? skandują "wolne sondy" (#pdk) i "konstytucja".

Za dwadzieścia, trzydzieści lat, ich dzieci będą umierać na wszelkiego rodzaju raka i poważne choroby dróg oddechowych a ich wnuki będą rodzić się z poważnymi defektami genetycznymi. Terapie antybiotykowe szlag trafi ale to nic, bo i tak żeby trafić do lekarza będzie trzeba naczekać się kilka lat - przecież NFZ nie uniesie kosztów tak starego i schorowanego społeczeństwa. ZUS #!$%@?, a wszyscy będziemy wesoło zatruwać się smogiem i dymem z palonych przez biednych górników opon.

Zdrowie, zdrowie przede wszystkim. Zdrowia życzymy sobie na okrągło, ale w kwestii zdrowego powietrza nikt #!$%@? w Warszawie nie protestuje. A to jest palący już problem, który zemści się na naszym społeczeństwie okrutnie za kilka dekad. Ale o tym nikt nie myśli, #!$%@? z przyszłością, najważniejsze wolne sądy i #!$%@? o łamaniu człowieka.

Każdego dnia jestem myślami co raz bliżej nerwowego meltdowna i założenia partii technokratów, skupionych przede wszystkim na innowacjach medycznych (i nie tylko), inżynierii genetycznej, robotyce, mechatronice i miniaturyzacji. Gdyby mądrze zainwestować pieniądze z budżetu, Polska w kilkadziesiąt lat mogłaby stać się drugą Japonią. Olałbym wszelkie sprawy światopoglądowe, gospodarka #!$%@? - przecież sama się rozwija.

Ale nie #!$%@?, 500+, Matka Boska królowa Polski, wolne sondy, konstytucja, aborcja i inne tego typu mydlenie oczu.

#4konserwy #neuropa #oswiadczenie #takaprawda #przemyslenia #polska #polityka
B.....p - #!$%@? mnie, jak w TVN pokazują protestujących warszawiaków, którzy mówią d...

źródło: comment_0iy4el8HWOyCCoCUBBRTfmDnhB6Zi5TI.jpg

Pobierz
  • 73
Każdego dnia jestem myślami co raz bliżej nerwowego meltdowna i założenia partii technokratów, skupionych przede wszystkim na innowacjach medycznych (i nie tylko), inżynierii genetycznej, robotyce, mechatronice i miniaturyzacji


@Bergkamp: a i jeszcze jedno, można wiedzieć jaki był temat Twojej pracy doktorskiej?
@Bergkamp xd sugerowane że smog jest od dziś. On #!$%@? jest od końca wojny. Ojciec mi opowiadał że jak mieszkał w nowej hucie to w zimie padał brązowy śnieg. A do 2000 nie było innego sposobu utylizacji śmieci jak ich palenie. Jedyne co było mniej aut, ale za to jakich jak ciężarówka jechała to zostawiała za sobą klęb dymu. A przed 89 zakładam że nie ogrzewano niczym innym jak węglem i śmieciami