Wpis z mikrobloga

szukam tutoriali do modelowania takich rzeczy w Revicie albo w Fusion360, czy ktoś trafił na coś takiego w sieci?
wiem, że przeważnie takie rzeczy robione są grasshopperem ale być może ktoś się spotkał z tutkami do robienia tego za pomocą dynamo albo jeśli nie parametrycznie to ręcznie w f360?
ktoś coś?

https://b.3ddd.ru/media/cache/sky_gallery_preview_mid_resize_en/model_images/0000/0000/0444/444950.5695715ad2022.jpeg

http://www.arch2o.com/wp-content/uploads/2014/03/Arch2o-Sculpture-Benches-dEEP-Architects-1.jpg

#revit
#cad
#architektura
przemd11 - szukam tutoriali do modelowania takich rzeczy w Revicie albo w Fusion360, ...

źródło: comment_y4QkNckZo7azCg3zToT9A6p8UGP2SVwv.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@przemd11: szukaj na cgpeers.com Jesli nie wiesz co to, to jest to taki piratebay dla grafikow. 100% darmowe, masa płatnych tutków i modeli za friko, jedyny minus to to, że rejestracja otwarta tylko 2 razy w miesiącu. Ja Ci niestety nie pomogę bo nie korzystam ani z Revita ani z F360 więc nie wiem czego mam dokładnie szukać. A tak swoją drogą to myślę, że jakiś modyfikator w 3dsmaxie by to
  • Odpowiedz
@Tomaszoo: dzięki za pomysły i mentalne wsparcie :) sculpting to jeszcze jakoś mi idzie ale najbardziej nie wiem jak to podzielić ( w miarę automatycznie ) na poszczególne deski, nie wiem jak w maxie w tym modyfikatorze co masz da się ustawić rzeczywistą grubość materiału i żeby to sie wszystko ładnie alignowało z kierunkiem ścieżki? tak z ciekawości pytam bo i tak nie mam maxa :P
na razie jestem na takim
przemd11 - @Tomaszoo: dzięki za pomysły i mentalne wsparcie :) sculpting to jeszcze j...

źródło: comment_MTzc0ESfJZZaf4Q9UdG4Bi1T6ZZAVFkv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sipos: спасибо ale to wciaz jest 3ds ktorego nie mam a nie zamierzam stawiac pirata, nie mogę nic znaleźć do fusiona na którym najbardziej mi zaleźy, ale za to znalazłem coś takiego jak Sverchok do blendera bo jednak fajnie jakby to było parametryczne, może coś się uda z tego wyciągnąć
  • Odpowiedz