Wpis z mikrobloga

jprd, kiedyś wyleciała mi plomba z zęba i przy okazji owy ząb się ułamał. Nie bolało, to nie szedłem do sadysty-dentysty (logika co nie xD), a jak zaczynał to rzadko i długo nie trwało. Od wczoraj rwie jednak jak #!$%@?. Ibuprom przestał działać, Ketonal pomógł doraźnie, a najszybciej działającym lekiem okazał się... wafelek Góralki Czekoladowe. XDDDDDDDD W połowie wafelka ból ustępuje. Sprawdzone kilkukrotnie, a nie że #przypadeg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję państwo @wafelkigoralki, jutro idę kupić cały karton póki się do dentysty nie dostanę ( )

#truestory #dentysta ##!$%@?
  • 5
@kckacpi: no a u mnie właśnie odwrotnie, słodkie pomaga xD Koleżanka pielęgniarka i ma trochę wiedzy też ze stomatologii, powiedziała, że czasem tak bywa i że to zależy od tego co wywołuje ból. Tu mówiła coś o zgorzelu czy jakichś gazach. Zapycham w ten sposob dostęp tlenu i przestaje boleć. Ale najszybciej góralkami pomaga. xD
@luktuc: Nie przejmuj się ziom, ale już nie trać czasu na dentystę i jak góralek przestanie działać zapisuj się od razu do chirurga szczękowego. I nie słuchaj o zapychaniu tlenu, to co ci rozjebje szczenę to właśnie bakterie beztlenowe. Ja bym się nie martwił...