Wpis z mikrobloga

@Qrix: a ja siedze i sie zastanawiam. mam opx który po 2 latach i zainstalowaniu lineage świetnie śmiga, tylko bateria jest naprawdę słaba i aparat taki sobie. więc kminię czy kupować 5 czy 5t czy w ogóle poczekać.
@kubelek_klasik: mam OP3 na sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) a serio jeśli obecny telefon działa dobrze to po co zmieniać? OP3 ma jeszcze support, bo dzisiaj wrzucili Androida 8.0 w OTA. OPX chyba już nie może liczyć na to
@Qrix: nie no dlatego zainstalowałem mu lineageOS i śmiga dla mnie idealnie. tylko ta bateria mi przeszkadza, bo użytkuję dość intensywnie telefon i bardzo często nie wystarcza na cały dzień.
@kubelek_klasik: sam kupiłem 5 z miesiąc temu, bo jednak przycisk z przodu i ekran 16:9 jest wg mnie dużo lepszy niż ten nowy standard 18,5:9 i przycisk z tyłu. Po prostu dla mnie jest za wąski i ten ekran znowu ma nowe proporcje, które ciężko mi zaimplementować. A poza ekranem i przyciskiem to jest ten sam telefon, no jedynie kamera poprawiona, czyli lepsze zdjęcia w nocy vs 1,6x zoom - co
@peyote1232:

DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu.

ale ja mam bieda przesyłkę