Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić eksperyment społeczny i obalić kilka mitów. Chodzi o zagadywanie przypadkowych dziewczyn mijanych na ulicy. Mówi się tutaj "Nie znam nie zagaduje", "nie jestem pajacem". Chciałbym to sprawdzic na własnej skórze niech to będzie na początek 30 dziewczyn? W skali od 6-8 ruchenstaina, tak takie mam zamiar tylko zagadywać w przedziale moim wiekowym 17-22 lat. Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zagadałem nikogo na ulicy no może jakieś starsze osoby pytając o kierunek. Mówi się też, że bardzo mało mężczyzn ma odwage tak podejść i porozmawiać do tego podobno bardzo różowym to imponuje. Chciałbym to sprawdzić na własnej skórze i wam przekazać swoje przemyślenia, statystyki z każdej rozmowy i wyniki. Jeszcze nie mam pomysłu jak prowadzić rozmowę, ale chciałbym dojść do takiego momentu, aby zdobyciu kontaktu nr. telefonu czy fb i umówienie się na spotkanie. Będzie to dla mnie nie lada wyzwanie i sprawdzenie się w stresującej sytuacji z każdym podejściem myślę, że będzie mi o to łatwiej. Co o tym myślicie?
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #glupiewykopowezabawy
  • 103
@FajnyTypek: Zamiast prosić o numer, zostawiaj im swój. Jak będzie chciała to napisze, a jak nie będzie chętna to nawet jak nr da na odczepnego to nic ci po nim. Zostawiając swoj nr i nie będąc nachalny moze je bardziej zaciekawisz.
@FajnyTypek: od siebie dodam, że nie warto zgadywać ludzi w autobusach/tramwajach - od razu robi się cztery razu bardziej krępująco, kiedy przysł#!$%@? ci się grupa babć.
Polecam też omijanie ludzi czytających książki czy słuchających muzyki.
@FajnyTypek 3 razy w życiu podszedłem, 2 na 3 były z koleżankami. Wynik 1 pozytywny na 3 więc nie ma źle, zważywszy jeszcze że pewnie smierdzialem piwkiem po upałach w lato w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie odebraly mega pozytywnie. Dwie na 3 powiedziały wymówkę że mają chłopaka
#duzemiasto here, podchodziłem kiedyś. W sumie to do chyba 20-30. Reakcje były raczej pozytywne, bardzo rzadko laska była opryskliwa, ale jako tako efekty na dłuższą mete średnie :P Jedna randka, sporo numerów, jakieś smsy itp. Jak ktoś jest wytrwały to polecam, pewnie w tym jak w każdej rzeczy można dojść do wprawy
Zamiast prosić o numer, zostawiaj im swój. Jak będzie chciała to napisze, a jak nie będzie chętna to nawet jak nr da na odczepnego to nic ci po nim. Zostawiając swoj nr i nie będąc nachalny moze je bardziej zaciekawisz.


@poczekaj: Bardzo mądra uwaga.
@FajnyTypek:
Jak nie potrafisz naturalnie zagadywać ludzi to nie ma to większego sensu zwyczajnie, ale Wykop nie zawiódł i najbardziej plusowany komentarz to nazwanie cię 'creepem'. No tak, szukanie kontaktu z innymi ludźmi to bycie 'creepem' ¯\_(ツ)_/¯. Dzikie ptaki nie mają problemu z szukaniem partnerów do rozmnażania na drugim końcu świata, ale zagadanie jakiejś kobity ze swojego miasta to wg użytkowników tego portalu bycie 'creepem'. Z kim ja tu #!$%@? siedzę?
@FajnyTypek: to proponuje krok dalej
najpierw zagadujesz tak o teraz, a pozniej czytasz blog jakiegos puasa jak zagadywac do dziewczyn na ulicy i zagadujesz stosujac te metody i wtedy porownanie wynikow ( ͡° ͜ʖ ͡°)