Wpis z mikrobloga

  • 1024
Chciałbym zrobić eksperyment społeczny i obalić kilka mitów. Chodzi o zagadywanie przypadkowych dziewczyn mijanych na ulicy. Mówi się tutaj "Nie znam nie zagaduje", "nie jestem pajacem". Chciałbym to sprawdzic na własnej skórze niech to będzie na początek 30 dziewczyn? W skali od 6-8 ruchenstaina, tak takie mam zamiar tylko zagadywać w przedziale moim wiekowym 17-22 lat. Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zagadałem nikogo na ulicy no może jakieś starsze osoby pytając o kierunek. Mówi się też, że bardzo mało mężczyzn ma odwage tak podejść i porozmawiać do tego podobno bardzo różowym to imponuje. Chciałbym to sprawdzić na własnej skórze i wam przekazać swoje przemyślenia, statystyki z każdej rozmowy i wyniki. Jeszcze nie mam pomysłu jak prowadzić rozmowę, ale chciałbym dojść do takiego momentu, aby zdobyciu kontaktu nr. telefonu czy fb i umówienie się na spotkanie. Będzie to dla mnie nie lada wyzwanie i sprawdzenie się w stresującej sytuacji z każdym podejściem myślę, że będzie mi o to łatwiej. Co o tym myślicie?
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #glupiewykopowezabawy
  • 103
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: może Ci się uda, jeśli jesteś przystojny, jeśli nie to cię oleja z marszu. A jak któraś powie Ci nie, to odpuść a nie łaź za nią bo to creepy. Wiem co mówię
  • Odpowiedz
wołam naczelnego experta guru w tej kwestii @Jokker ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KarPaKo: @FajnyTypek: A co ja mogę powiedzieć? Jak już wielokrotnie pisałem - 100% kobiet z którymi byłem w związkach poznałem jako obce na mieście. Więc się da.
Co mogę Ci doradzić - nie zagaduj spieszących się na ulicy, bo mało kto ma czas stać i gadać. Rozmawiaj z takimi które i tak są w danym miejscu - np. i tak stoją na przystanku.
Co jeszcze - jak wyskoczysz z tekstem że ona Ci się podoba
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Zamiast prosić o numer, zostawiaj im swój. Jak będzie chciała to napisze, a jak nie będzie chętna to nawet jak nr da na odczepnego to nic ci po nim. Zostawiając swoj nr i nie będąc nachalny moze je bardziej zaciekawisz.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: od siebie dodam, że nie warto zgadywać ludzi w autobusach/tramwajach - od razu robi się cztery razu bardziej krępująco, kiedy przysł#!$%@? ci się grupa babć.
Polecam też omijanie ludzi czytających książki czy słuchających muzyki.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek 3 razy w życiu podszedłem, 2 na 3 były z koleżankami. Wynik 1 pozytywny na 3 więc nie ma źle, zważywszy jeszcze że pewnie smierdzialem piwkiem po upałach w lato w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie odebraly mega pozytywnie. Dwie na 3 powiedziały wymówkę że mają chłopaka
  • Odpowiedz
@Jokker Ja osobiście ludzi poznaję na imprezach albo przez wspólnych znajomych ale nie przypadkiem na ulicy. Wtedy właśnie zazwyczaj ktoś się spieszy albo ma jakieś sprawy do załatwienia. Co do tindera to się zgodzę.
  • Odpowiedz
#duzemiasto here, podchodziłem kiedyś. W sumie to do chyba 20-30. Reakcje były raczej pozytywne, bardzo rzadko laska była opryskliwa, ale jako tako efekty na dłuższą mete średnie :P Jedna randka, sporo numerów, jakieś smsy itp. Jak ktoś jest wytrwały to polecam, pewnie w tym jak w każdej rzeczy można dojść do wprawy
  • Odpowiedz
Zamiast prosić o numer, zostawiaj im swój. Jak będzie chciała to napisze, a jak nie będzie chętna to nawet jak nr da na odczepnego to nic ci po nim. Zostawiając swoj nr i nie będąc nachalny moze je bardziej zaciekawisz.


@poczekaj: Bardzo mądra uwaga.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek:
Jak nie potrafisz naturalnie zagadywać ludzi to nie ma to większego sensu zwyczajnie, ale Wykop nie zawiódł i najbardziej plusowany komentarz to nazwanie cię 'creepem'. No tak, szukanie kontaktu z innymi ludźmi to bycie 'creepem' ¯\_(ツ)_/¯. Dzikie ptaki nie mają problemu z szukaniem partnerów do rozmnażania na drugim końcu świata, ale zagadanie jakiejś kobity ze swojego miasta to wg użytkowników tego portalu bycie 'creepem'. Z kim ja tu #!$%@?
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: to proponuje krok dalej
najpierw zagadujesz tak o teraz, a pozniej czytasz blog jakiegos puasa jak zagadywac do dziewczyn na ulicy i zagadujesz stosujac te metody i wtedy porownanie wynikow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz