Wpis z mikrobloga

  • 1024
Chciałbym zrobić eksperyment społeczny i obalić kilka mitów. Chodzi o zagadywanie przypadkowych dziewczyn mijanych na ulicy. Mówi się tutaj "Nie znam nie zagaduje", "nie jestem pajacem". Chciałbym to sprawdzic na własnej skórze niech to będzie na początek 30 dziewczyn? W skali od 6-8 ruchenstaina, tak takie mam zamiar tylko zagadywać w przedziale moim wiekowym 17-22 lat. Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zagadałem nikogo na ulicy no może jakieś starsze osoby pytając o kierunek. Mówi się też, że bardzo mało mężczyzn ma odwage tak podejść i porozmawiać do tego podobno bardzo różowym to imponuje. Chciałbym to sprawdzić na własnej skórze i wam przekazać swoje przemyślenia, statystyki z każdej rozmowy i wyniki. Jeszcze nie mam pomysłu jak prowadzić rozmowę, ale chciałbym dojść do takiego momentu, aby zdobyciu kontaktu nr. telefonu czy fb i umówienie się na spotkanie. Będzie to dla mnie nie lada wyzwanie i sprawdzenie się w stresującej sytuacji z każdym podejściem myślę, że będzie mi o to łatwiej. Co o tym myślicie?
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #glupiewykopowezabawy
  • 103
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: sam tak kiedyś miałem i zacząłem się uczyć sztuczek. Po pewnym czasie zacząłem podchodzić do ludzi jak się rozmowa nie kleiła to pokazywałem sztuczkę i #!$%@? aktualnie mam numery w telefonie typu "dziewczyna z ..."
  • Odpowiedz
@Soviel: @FajnyTypek: Jak podbijasz w terenie to najlepiej na początrek zadać jakieś konkretne pytanie otwarte? Jak powiesz np. na przystanku, że linia XXX jak zawsze się spóźnia to pewnie pomyśli, że gadasz do samego siebie.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Im więcej tak będziecie eksperymentować i zagadywać do różowych pasków dla nabicia doświadczenia tym bardziej staną sie podejrzliwe.
Już dużo spośród mi znanych gdy widzi kogoś kto zaraz podejdzie zagadać ma myśli, że to znowu jakiś eksperyment na youtube albo kolejny ćwiczący podrywacz.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek

@Trelemorelle Nie martfię się o mój wygląd właśnie bardziej bałbym się co mówić i jak zagadać


No to masz gorki i juz spiesze z pomoca :)
Jezeli jestes typem smieszka to przepros uroczą Pania i zapytaj z usmieszkiem np "ktoredy do Warszawy", najlepiej sie sprawdza jezeli jestes w wwa :D wywolasz u niej usmiech i luzik. Pozniej powiesz ze nie wiedziales jak zagadac a to pierwsze co Ci do glowy przyszlo i zapytasz juz docelowo czy by nie chciala Ci dac swojego
  • Odpowiedz
Pozniej powiesz ze nie wiedziales jak zagadac a to pierwsze co Ci do glowy przyszlo


@Trelemorelle: Panie to jest super protip i tekst na pewno wypróbuje :) Dzięki za miły komentarz będę wołał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz