Wpis z mikrobloga

Powiem Wam Mireczki, że można niezłego raka dostać od czytania niektórych wypocin.
3/4 z Was, osób które nigdy nie trzymało nawet #rozowepaski za rękę jest w DUPIE, problem jest jednak taki że w tej dupie zaczynacie się urządzać. Wolicie rywalizować kto jest bardziej #!$%@? niż wziąć się w garść, oczywiście całą winę zrzucacie na kobiety bez serca, które skrzywdziły Was w przeszłości.

Zastanówcie się tylko jednak, dlaczego ona mają z Wami być? Przecież sami dzień pod dniu szufladkujecie je, mówicie jakie są paskudne (cały #wgw to jakaś patola, normalna dziewczyna wstawi zdjęcia piersi, a pod spodem można przeczytać komentarze jakie są obwisłe, że miseczka za mała, że za mało jędrne itp.)
Ona szufladkują Was tak samo jak Wy je, jeżeli mają wybrać faceta który jest obyty w związku, wie jak się zachować, jest pewny siebie to przecież oczywiste że wybierze tego faceta, to chyba logiczne tak?
Tak samo jak Wy wybralibyście dziewczynę 10/10 z idealnym ciałem zamiast szaraczka 3/10.

One dokonują takiego samego wyboru jak Wy, tylko że wy wybieracie na "stronie ze śmiesznymi obrazkami" #pdk a one w realnym życiu.
Ogarnijcie się, pokażcie im że macie coś sobą do zaprezentowania i chyba najważniejsze, przestańcie zwalać na geny, zakola, budowę ciała, krzywe zęby
Bo to naprawdę nie ma znaczenia, osobiście znam pewnego Arka, facet z zezem rozbieżnym, w waszej kulturze różowe powinny go skreślić na wstępie, a ten facet co tydzień ląduje w łóżku z inną panna którą Wy uznalibyście za topową kobietę.

Myślę że różowe potwierdzą to że jeżeli czują się przy Was komfortowo, bezpiecznie, jeżeli czują się zdobywane to Wasze zakola nie mają tu nic do rzeczy. Tu chodzi o styl bycia, o to czego wymagacie od świata. Przestańcie oceniać, zwalać winę na wszystko prócz Was samych, weźcie się w garść a gwarantuje że zobaczycie efekty.

Sugerując się światopoglądem niektórych z Was, każdy różowy to #!$%@? która szuka #bolecnaboku, nie ma żadnych zainteresowań prócz przygodnego seksu i bycia ruchaną na erazmusie.
Tak nie jest, ameryki nie odkryłem, chociaż kto tam wie.

PS: Ostatnio był bardzo fajny post jak jakiś mirek podszedł do hostessy, powiedział że ona ładnie wygląda po czym ona to potwierdziła. Oczywiście Mirek był bardzo zbulwersowany i nazwał ją #!$%@?ą w komentarzu.
Gdybyś Ty tak powiedział różowemu na ulicy i napisał swoje wypociny, zostałbyś nazwany samcem alfa i miałbyś #overninethousant plusów, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

#przegryw
#tfwnogf
#zwiazki
  • 28
@Razzish:

3/4 z Was, osób które nigdy nie trzymało nawet #rozowepaski za rękę jest w DUPIE, problem jest jednak taki że w tej dupie zaczynacie się urządzać.


Zgadzam się z tobą w 100%
Chociaż z tego co widzę, nawet im to nie przeszkadza, choć twierdzą że tak.
@Czas_umierac: #!$%@? stary, jakie to ma zanaczenie? Ma zeza, ma każdego na oku, wygląda jak upośledzony a mimo to widzę go co piątek z inną panną w klubie. Sam nie raz mi pokazywał mi zdjęcia z jakimi różowymi się spotykał, różnica jest taka że on działa i ma gdzieś zdanie innych. Wychodząc przed szereg na starcie jest w 90% lepszy od reszty facetów, bo oni czekają aż będą mieli idealną pracę,
@Razzish najpierw mówisz że kolega z zezem bzika co tydzień inną, a potem sam sobie zaprzeczasz jakaś z dupy wyjętą głęboką myślą "Sugerując się światopoglądem niektórych z Was, każdy różowy to #!$%@? która szuka #bolecnaboku, nie ma żadnych zainteresowań prócz przygodnego seksu i bycia ruchaną na erazmusie."
O ile o pewności siebie mówisz dobrze, o tyle chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia z kobietami, skoro piszesz takie bzdury. Różowych, które mają
@Razzish: Jak tak jak Ty kazdy Mirek stawialby laski na piedestale to zaden by nie poruchal. To my mamy byc nagroda. WIekszosc lasek jedyne co ma do zaoferowania to dupe, nie ma zadnych zainteresowan a od atencji stulejarzy przewraca im sie w glowach. My, faceci mamy sie o takie starac? To ze takie mnie nie chca bo mam krzywy ryj nie czyni ze mnie przegrywa bo u mnie tez nie mialyby
@Magromo: Doświadczenie i obycie wśród kobiet. Wielu, bardzo wielu kobiet. Możesz sobie zakrzywiać rzeczywistość, białorycerzyć jakie to kobiety nie są wspaniałe i równe mężczyznom, nikt Ci nie broni.Ale wszystko: badania, statystyki, wyniki przeróżnych konkursów na całym świecie, nagrania na youtubie, codzienność, ściany facebookowe... niestety wszystko potwierdza coś, czego Twój mózg nigdy nie będzie w stanie zaakceptować.
Powiem Wam Mireczki, że można niezłego raka dostać od czytania niektórych wypocin.

3/4 z Was, osób które nigdy nie trzymało nawet #rozowepaski za rękę jest w DUPIE, problem jest jednak taki że w tej dupie zaczynacie się urządzać. Wolicie rywalizować kto jest bardziej #!$%@? niż wziąć się w garść, oczywiście całą winę zrzucacie na kobiety bez serca, które skrzywdziły Was w przeszłości. (...)


@Razzish: Stary, 100% racji. Bardzo dobry wpis. Zgadzam