Wpis z mikrobloga

Powiem Wam Mireczki, że można niezłego raka dostać od czytania niektórych wypocin.
3/4 z Was, osób które nigdy nie trzymało nawet #rozowepaski za rękę jest w DUPIE, problem jest jednak taki że w tej dupie zaczynacie się urządzać. Wolicie rywalizować kto jest bardziej #!$%@? niż wziąć się w garść, oczywiście całą winę zrzucacie na kobiety bez serca, które skrzywdziły Was w przeszłości.

Zastanówcie się tylko jednak, dlaczego ona mają z Wami być? Przecież sami dzień pod dniu szufladkujecie je, mówicie jakie są paskudne (cały #wgw to jakaś patola, normalna dziewczyna wstawi zdjęcia piersi, a pod spodem można przeczytać komentarze jakie są obwisłe, że miseczka za mała, że za mało jędrne itp.)
Ona szufladkują Was tak samo jak Wy je, jeżeli mają wybrać faceta który jest obyty w związku, wie jak się zachować, jest pewny siebie to przecież oczywiste że wybierze tego faceta, to chyba logiczne tak?
Tak samo jak Wy wybralibyście dziewczynę 10/10 z idealnym ciałem zamiast szaraczka 3/10.

One dokonują takiego samego wyboru jak Wy, tylko że wy wybieracie na "stronie ze śmiesznymi obrazkami" #pdk a one w realnym życiu.
Ogarnijcie się, pokażcie im że macie coś sobą do zaprezentowania i chyba najważniejsze, przestańcie zwalać na geny, zakola, budowę ciała, krzywe zęby
Bo to naprawdę nie ma znaczenia, osobiście znam pewnego Arka, facet z zezem rozbieżnym, w waszej kulturze różowe powinny go skreślić na wstępie, a ten facet co tydzień ląduje w łóżku z inną panna którą Wy uznalibyście za topową kobietę.

Myślę że różowe potwierdzą to że jeżeli czują się przy Was komfortowo, bezpiecznie, jeżeli czują się zdobywane to Wasze zakola nie mają tu nic do rzeczy. Tu chodzi o styl bycia, o to czego wymagacie od świata. Przestańcie oceniać, zwalać winę na wszystko prócz Was samych, weźcie się w garść a gwarantuje że zobaczycie efekty.

Sugerując się światopoglądem niektórych z Was, każdy różowy to #!$%@? która szuka #bolecnaboku, nie ma żadnych zainteresowań prócz przygodnego seksu i bycia ruchaną na erazmusie.
Tak nie jest, ameryki nie odkryłem, chociaż kto tam wie.

PS: Ostatnio był bardzo fajny post jak jakiś mirek podszedł do hostessy, powiedział że ona ładnie wygląda po czym ona to potwierdziła. Oczywiście Mirek był bardzo zbulwersowany i nazwał ją #!$%@?ą w komentarzu.
Gdybyś Ty tak powiedział różowemu na ulicy i napisał swoje wypociny, zostałbyś nazwany samcem alfa i miałbyś #overninethousant plusów, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

#przegryw
#tfwnogf
#zwiazki
  • 28
  • Odpowiedz
@ziuaxa: a ty co sobą takiego reprezentujesz, że uważasz 99,98% kobiet (czyli w Polsce za wartościowe kobiety uważasz tylko ok 3500 z nich) za niegodne ciebie?
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Takich głupot to ja dawno tu nie czytałem. Różowe z zainteresowaniami to 0,2%.
Pokaż jakieś badania na tym punkcie bo sam nie dowierzam że można wierzyć w takie bzdury.
Co to bzikania się na lewo i prawo to nie pomyślałeś że pewne różowe dojrzałe emocjonalnie też mają potrzeby których są świadome i chcą przygodnego seksu?
Nie tylko faceci chcą się ruchać na lewo i prawo, uwierz mi różowe które znają swoją wartość i są dobrze dojrzałe emocjonalnie są nawet w stanie powiedzieć Ci to wprost.
Wyjdź z
  • Odpowiedz
@Razzish: ja w ogóle nie rozumiem tego parcia na wygląd, mój pierwszy niebieski był o pół głowy niższy ode mnie i kompletnie mi to nie przeszkadzało, bo dogadywaliśmy się bez słów. Jakoś tak się składa, że moi faceci sa przeważnie chudzi jak patyki i mają duże nosy i to nie tymi suchymi klatami i nosami mnie wyrwali, tylko tym, że każdy z nich miał pasję o której potrafił opowiadać a
  • Odpowiedz
Dzisiaj to chyba praktyki w moderacji mają dzieci ze szkoły specjalnej, gdzie w moim poprzednim komentarzu o szkolnych strzelaninach było nawoływanie do przemocy? xD Nie pisałem, żeby ludzie do siebie strzelali, albo rozjeżdżali cięzarówkami.
  • Odpowiedz
@Razzish: ale to, że tylko promil różowych ma jakieś zainteresowania i jest wartościowa to prawda. Tyle, że równocześnie jedynie promil niebieskich ma jakieś sensowne zainteresowania i jest coś wart. Fakt, że większość różowych puszcza się na lewo i prawo. Ale faktem też jest, że większość niebieskich to robi będąc w stałym związku.

Problemem nie jest to, że "różowe są złe" - to prawda, ale to nie jest źródło niepowodzeń. Prawdziwe
  • Odpowiedz