Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że każdy "znajomy", który pojawi się u Magicala po jakimś czasie jest znienawidzony, wyklęty i #!$%@?...
- Łoboda - bywał na strimach robił dymy i walki z cieniem xD ... został #!$%@?...
- Guzik - wielki przyjaciel Daniela od dzieciństwa - #!$%@? ze strima za kontakty z mafią i z Kardynałem i udawanie (ʘʘ)
- Pejn - strimował z Danielem przez co najmniej 2 nocne spania - #!$%@? za bycie widzem konkurencji (Rafonixa)
- Baobab - człowiek który rozbujał strima i wkładał dla Daniela głowę do Farby - #!$%@? za złodziejstwo i fałszywość
- Małysz - pies, który gdyby Daniel kazał wylizałby kibel () - #!$%@? bo zabrał 1500 zł które mu się należało a Daniel nie dał.
- Mniszka - atencjuszka, której mimo wszystko zależało na fejmie, ale i tak włożyła coś od siebie do strima...
- Radek - nie do konca wiem dlaczego #!$%@?, ale dawno nie było go na strimach...
- Pezet - ćpun który nawet w dzień śmierci swojego ojca był na strimie i pozdrawiał widzów... wyklęty przez Buzuna i łamanie telefonu :P
Ciekawe jaki dalszy los czeka ten strim, bo z TRIO Jaca, Gocha, Daniel to przyszłości nie wróżę długiej.
(Wiem, że pewnie nie uwzględniłem paru osób i faktów ale całkiem pobieżnie z pamięci pisałem)
#danielmagical #heheszki #polskiyoutube #youtube #stream #bystrzaktv
  • 15