Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do mojego wczorajszego wpisu o przesunięciu terminu do poradni z 2020 na 2024, napisał dziś do mnie Pan na pw. Przedstawił się, powiedział z jakiej jest gazety i podał swój numer.

Curde Murki, powiem Wam, że coraz więcej amatorów pcha się do zabawy ( )

#wroclaw #nfz #sluzbazdrowia #dziennikarstwo #c---------------a i juz chyba #afera ;)
w.....a - w nawiązaniu do mojego wczorajszego wpisu o przesunięciu terminu do poradni...

źródło: comment_wLwJ5iRPi4UCxZ9vf91LFudmNXkYW1No.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whoa-mala: Szczerze? Jeśli faktycznie jest dziennikarzem (niech pokaże skan legitymacji prasowej) to dlaczego masz z nim nie porozmawiać? Codziennie na wykopie wszyscy oburzają się, że polskie dziennikarstwo to dno. A jakie ma być, skoro treści trzeba pobierać z wykopu, a jak przychodzi do faktycznej dziennikarskiej pracy, czyli porozmawiania, ustalenie u źródła i spisanie faktów (co dzisiaj nie zdarza się wybitnie często) to kończy się na podśmiechujkach. Nie dziwcie się potem,
  • Odpowiedz
@whoa-mala: jesteś też na wyborczej gazeta. Kariera celebrytki stoi otworem. Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu zaliczysz wszystkie tv śniadaniowe, może nawet zostaniesz wags( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whoa-mala: no to w sumie jeden uczciwy - zgłosił się do źródła zamiast kraść artykuł ze strony ze śmiesznymi obrazkami i brać hajs za wierszówkę.
  • Odpowiedz