Wpis z mikrobloga

Mireczki, pora na wyzwanie ostateczne. Spasłem się jak świniak, przez 2 lata masa wzrosła prawie o 30 kg. Z wysportowanego szczupłego #niebieskipasek zamieniłem się w słodkiego misia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej trenowałem futsal, piłkę ręczną i sporo jeździłem na rowerze. Pierwsze skręcenie kolana, drugie skręcenie kolana, artroskopia w 2015, potem przeszło 2 miesiące chodzenia o kulach, kilka miesięcy rehabilitacji, a naprawdę w porządku i pewnie w kolanie zrobiło się dopiero w tym roku. Próbowałem już wcześniej narzucić rytm treningowy i trzymać dietę, ale zawsze po jakimś czasie odpuszczałem, więc masy nie zbiłem a tylko zahamowałem wzrost. Na chwilę obecną 117.5 kg przy wzroście 185 cm. Cel? Powrót do zdrowego trybu życia i normalnej sylwetki. Póki co regularnie chodzę na siłownie, trening siłowy, do tego jakieś cardio, zazwyczaj orbitrek i bieżnia. Dodatkowo wznowiłem medytację, także wraz ze zmianami fizycznymi zmiany w myśleniu. Oby na plus. Także ile plusów tyle dni diety, ćwiczeń i medytacji. Będę raz czy dwa na tydzień wrzucać postępy pod tag #wyzwaniegrubasa

#wyzwanie #silownia #odchudzanie #motywacja #schudnijzwykopem #mirkozabawa #wygranko
Futsalista_cisowianka - Mireczki, pora na wyzwanie ostateczne. Spasłem się jak świnia...

źródło: comment_k8gLsIxi2tRKgs3EUOln6eBoKdFUaVaW.jpg

Pobierz
  • 28
Próbowałem już wcześniej narzucić rytm treningowy i trzymać dietę, ale zawsze po jakimś czasie odpuszczałem,


@Futsalista_cisowianka: To dlaczego myślisz że teraz ci się uda? Znowu ci nie wyjdzie, tym bardziej że dopiero zacząłeś a już szukasz poklepania po plecach w internecie...
@Bomfastic: Mam nadzieję że Ci przynajmniej dobrze pomogli, bo mi coś ewidentnie #!$%@?. Niektórzy po usuwaniu łąkotki praktycznie praktycznie od razu stawiają nogę na ziemi i po kilku, kilkunastu dniach już sobie kuleją, u mnie to trwało chyba ze 2 miesiące żeby postawić nogę na podłożu, nie licząc tego że lekarz w szpitalu stwierdził że jest już super i nie ma problemu, a dalej bolało. Na szczęście ostatnio, po 2 latach