Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia

Czytam często Wasze posty, widzę, że siedzi tutaj parę konkretnych osób, prosiłbym Was o pomoc.
Trenuję obecnie w ciągu około 8 miesięcy, dawniej wiele powrotów i odpuszczania siłki, kiedyś także trenowałem boks..

Obecnie 33 lata, ciało jak widzicie na zdjęciu. Trzymam michę aktualnie na około 2900kcal przy 174 (fik) i 85kg!! - trenujac o FBW (na razie dobrze z progresem) tutaj pytania:

-budować coś dalej przez zwiększenie kcal i ogólnie iść w stronę budowania

czy

-zdecydowanie rozpocząć redukcję i pozbyć się tego zalania które nie oszukujmy się - jest. No i ta cholerna lipomastia która jakoś nie chce się zmienijszyć (badane, to nie gino).

Proszę o komentarze, wskazówki..

(na foto musiałem pomazać, bo burdel niesamowity ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć #mirkokoksy #mikrokoksy #silo...
źródło: comment_ItPLUhujXyMqQqdaXVsaw1JRFLwBKEs9.jpg
  • 37
OP: @Zegahmistrz_swiatla_puhpuhowy: To jest już jakiś konkretny plan działania, chyba faktycznie warto taką drogą iść, a te pauzy to też dobrze zrobią na odpoczynek.
@Asterling: @Newosxso: otóż to właśnie Panowie, że robię coś z sobą, jakimś koksem super nie będę, ale trzeba ogarnąć to.
@btwinnn: @pelen_spokoj: też dzięki

Czyli jest jakiś kierunek, zejść z 2900kcal do 2500kcal i obserwować.. FBW + 2/3x interwały tyg.

Jeszcze pozwolę
@AnonimoweMirkoWyznania: No dobra pójdzie szorstko jak pumeksem. Możesz zostawić to tak jak jest na zimę i zacząć to rzeźbić zakładając, że chcesz utrzymać tą wagę do lata. Normalnie robi się masę przez zimę i to rzeźbi mniej więcej od kwietnia do lipca., ale jesteś zlany, to możesz to już rzeźbić i redukować ten tłusz od teraz. Michy ci nie rozpiszę, bo nie ja jestem twoim żołądkiem. Czy będziesz się czymś wspomagał,