Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki! Czy ktoś z was pomoże w wyborze orbitreka?

Poszukuję orbitreka w przedziale cenowym 1500-2000pln, który pod względem wytrzymałości uciągnie 2-3 treningi tygodniowo przez okres 1-1,5 roku. Jeśli chodzi o dane osoby ćwiczącej -> 193cm wzrostu, 115kg wagi.
Narazie znalazłem takiego potwora (ponoć dobry dla osób o wzroście ~190cm):
https://www.ceneo.pl/33193489 (Zipro Dunk)

#pytanie #pytaniedoeksperta #fitness #silownia #kardio #odchudzanie #kiciochpyta #sport #redukcja
  • 8
@Winyl-: Orbitrek jest dla mnie, tymczasowo. Chce zakupić na wskazany okres czasu ze względu na brak możliwości skorzystania z sensownej siłowni w tym okresie ¯\_(ツ)_/¯
@srand: serio, szkoda hajsu. Lepiej postaw na razie na dietę, chodź regularnie na spacery, rób ćwiczenia z własnym obciążeniem w domu i odłóż hajs na trenera personalnego. 2k na suszarkę do ubrań to dużo. A formy na tym nei zbudujesz.
@srand: Sam noszę się z zamiarem kupienia "maszyny cardio" do domu, bo czas zwiększyć swoje GPP.

Orbiterki odradzam, po prostu na tym nie zrobisz porządnego treningu, tanie bieżnie to jest szajs niesamowity. Mój wybór to rowerek spinningowi, i tobie też to polecam. Po prostu możesz na takim przeprowadzić lekki trening jak i masakryczne interwały, plus generalnie są mało awaryjne i wytrzymują ciągłe katowanie.
@IntruderXXL:
Zastanowię się nad tym rozwiązaniem. Do końca roku jestem w stanie poodwiedzać siłownię na weekendy, więc przetestuję trochę sprzętu do kardio i zobaczymy co się z tego urodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@srand: Tak to najlepsze wyjście :) Wybierz to co ci najbardziej pasuje, ale zwróć uwagę na to aby było można komfortowo przeprowadzać na danej maszynie bardzo mocny trening, bo "spacerek" zrobisz na każdej.