Wpis z mikrobloga

@HaloHet: o dokładnie tak myślałem. Cieszę się, że tak mówisz. Ostatnio czuje się tak mocno w ślubnych klimatach w związku i trochę mnie to przeraża bo nie jesteśmy razem nawet rok a mieszkamy razem od lipca zaledwie.
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: dlatego napisałem w zależności do wieku, gdy 2 ludzi 35+ lat doskonale wie czego chce, a czego nie, i potrafią się dobrze poznać w krótkim czasie, bo nic ich nie ogranicza, to dla nich nawet te 2 lata mogłoby być za długo. inaczej w drugą stronę, gdy para zna się od liceum..
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel to inaczej
Do pewnego czasu nie widzisz wad dziewczyny, albo widzisz i myślisz sobie będzie dobrze. Teb moment jest zły i zazwyczaj wtedy panna mocno naciska na ślub...
Poczekaj aż wady wyjdą i wstydu możesz zadecydować że albo dasz radę być z nią albo nie
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: wstrzymaj sie spokojnie jeszcze 2 lata. Po 3 latach pierścionek bo 4 lata to juz równia pochyla i laska zaczyna myślec ze coś jest nje tak skoro sie nie oświadcza a tą drogą do bolca na boku niedaleko. 3 lub 3,5 pierścionek, 4 slub i jest Idelnie ^^ my jesteśmy w sezonie ślubno dziecięcym wszyscy znajomi juz po a ja czekam 3 lata i nic i zaczyna mnie trochę
  • Odpowiedz
  • 1
@blekitny_orzel A ja uważam, że to jest sprawa bardzo indywidualna i zależy od podejścia Twojego i partnerki.
Jak oboje już chcecie to ok, jak nie chcecie to też ok. Jak zresztą ze wszystkim w związku. Każda para ma swoje tempo i to, co dla jednych będzie szybkoh dla drugich będzie długo itd.

@HaloHet Matko, jakie wyliczenia. Szczerze mówiąc mało ważne wydaje mi się czy pierścionek będzie po 2 latach, 3
  • Odpowiedz