Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@shus Szybko szedlem, to bylo na zakrecie a tez nie waze malo ;p tez jestem w szoku ze tak sie polamalem, szczegolnie ze nigdy w zyciu nic nie mialem nawet zwichniete
  • Odpowiedz
@Flas Ja byłem w szoku jak to zamontowali, podobnie jak te gumowe śliskie wystające punkty przy skraju torowiska jest to skrajnie niebezpieczne i głupie, sam bym się na tym wyrżnął 10 razy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Flas: W Japonii też takie mają. Tyle że grube i wysokie na płytach chodnikowych na każdym chodniku. Jakbyś chodził po górach normalnie, takie to niewygodne. Na każdej płycie paski wysokie na 1 cm.
Jak widać nie tylko w Polsce takie rzeczy. A te to przynajmniej jakoś wyglądają.
  • Odpowiedz
@Flas oj Panie mirku z pół roku temu schodząc po schodach na młocinach potknąłem się i zeskakujac z kilku ostatnich stopni niefortunnie stanąłem - naderwane ścięgna w kostce 5 tygodni o kulach :/ a wszystko przez schody dla karłów bo żałowałi zrobić normalne pełnowymiarowe stopnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@Flas: moja mama w zeszłym roku biegnąc do stojącego metra się na tym poślizgnęła i zaliczyła wywrotkę do tylu.... maszynista niewzruszony chociaż to pierwszy wagon i pierwsze drzwi. Szkoda gadać :( całe szczęście skończyło się na wylanym kremie i tyle
  • Odpowiedz